Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

VOLFAS ENGELMAN, AB - alaus darykla, alkoholinių gėrimų gamyba

Adresas: Kaunakiemio g. 2,LT-44354, KAUNAS, Lietuva

Įmonės kodas: 13399058

Tel. Nr.: (37) 324345VOLFAS ENGELMAN, AB VEIKLA: Alaus darykla, alkoholinių gėrimų gamyba. Antrą gyvavimo šimtmetį skaičiuojantis bravoras šiandien gamina ne tik alų, bet ir girą, sidrą, alkoholinius kokteilius. Įmonės darbuotojai nuolat kuria naujus gėrimus, labai daug dėmesio skiria produktų kokybei, rūpinasi, kad vartotoją pasiektų šviežias alus. Čia kuriami rinkoje gerai žinomų prekės ženklų „Volfas Engelman“, „Fortas“, „Smetoniška gira“, „Fizz“ ir kt. gaminiai.

2011 m. balandžio 12 d. – istorinio teisingumo ir bravoro „Volfas Engelman“ atgimimo diena. Šiandien Lietuvoje tai vienintelė alaus darykla, kurios pavadinime įrašytos jos įkūrėjų pavardės.

Nuo 1999 m. bendrovė priklauso Suomijos „Olvi“ įmonių grupei. Tai yra trečia pagal dydį alaus ir nealkoholinių gėrimų gamintoja Suomijoje, kurią 1878 m. įkūrė aludaris Williamas Gideonas Åbergas ir jo žmona Onni.

„Volfas Engelman“ glaudžiai bendradarbiauja su kitomis susijusiomis „Olvi“ koncernui priklausančiomis įmonėmis: Estijoje − „A.le. Coq“, Latvijoje − „Cesu alus“, Baltarusijoje − „Lidskoe pivo“.

Šiuo metu alaus darykloje dirba beveik 200 žmonių, nuo 2012 m. kovo 1d. jai vadovauja Marius Horbačauskas. O kokia alaus darykla be aludarių? Bravore „Volfas Engelman“ jų dirba net du. Tai Petras Sadovskis ir Giedrius Valančius. Abu jie į aludarystės paslaptis gilinosi Vokietijoje.

Tiek tarpukariu, tiek dabar bravoras yra aktyvus Kauno kultūrinio ir visuomeninio gyvenimo dalyvis. „Volfas Engelman“ yra Lietuvos aludarių gildijos narys, priklauso Lietuvos maisto eksportuotojų asociacijai (LitMEA).

Prekybos vietos:

Kaunas: Kaunakiemio g. 2 "Gėrimų prekyba"; (Įvažiavimas iš Čiurlionio g.); +370 37 228341

Vilnius: Kalvarijų g. 22; K.Jurevičiaus įm.; +370 656 40771

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Alaus darykla, alkoholinių gėrimų gamyba, giros gamyba, sidro gamyba, alkoholiniai kokteiliai, volfas engelman alus, forto alus, smetoniška gira, fizz sidrasPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus