visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Kanalizacijos (nuotekų) sistemų montavimas: ką vertėtų žinoti

Kanalizacijos (nuotekų) sistemų montavimas: ką vertėtų žinoti Kanalizacijos (nuotekų) sistemų montavimas: ką vertėtų žinoti

Kokybiška sumontuota nuotekų sistema namuose leidžia pamiršti apie užsikimšusius vamzdžius, jų valymą, nemalonų kvapą namų viduje arba išėjus į lauką, aplinkosaugininkų skiriamas baudas, nemalonumus dėl negalėjimo naudotis vonia, tualetu, skalbimo mašina, indaplove ir pan. UAB „Gerunda“ specialistai pataria į ką atkreipti dėmesį renkantis nuotekų sistemas, kad jos maksimaliai tenkintų kliento poreikius, nesukeldamos jokių nepatogumų ateityje.

Kokybiškos kanalizacijos (nuotekų) sistemos – mažiau kasdienių problemų

Kasdien kiekvienas naudojamės jau įprastais tapusiais patogumais: dušu, tualetu, kriaukle, skalbimo mašina, indaplove, o kartais dėl šeimos patogumo privačiuose namuose įrengiami net keli sanitariniai mazgai, pavyzdžiui vonia bei tualetas įrengiami abiejuose namo aukštuose. Kaskart naudojantis kuriuo nors iš šių prietaisų reikalingas nemažas kiekis vandens, o sudėjus juos kartu – per dieną gaunasi didelis kiekis nuotekų, kuris vėliau sumuojasi savaitėmis, mėnesiais, metais, kam būtinos kokybiškai įrengtos nuotekų sistemos.

Dabar įprasta, jog nauji privatūs namai, sodai statomi toliau nuo miesto šurmulio, arčiau gamtos. Tačiau čia susiduriama su problema, jog nėra galimybės prisijungti prie centralizuotų miesto valymo įrenginių. Dėl to aktualu įsirengti savo arba gyvenamojo kvartalo sistemas. Nuotakų sistemos gali būti įrengiamos privačių namų kiemuose, gyvenamųjų namų rajonuose, soduose, sodų bendrijose, įmonių teritorijų valdose.

Ką naudinga žinoti prieš įsirengiant kanalizacijos (nuotekų) sistemą?

Prieš rengiant projektą būtina atlikti geologinius tyrimus, pagal kurių gautus rezultatus sudaromas techninis darbų planas, pasirenkama norima sistema, numatomas biudžetas. Įmonė UAB „Gerunda“ siūlo itin plačią nuotekų sistemų pasirinkimo galimybę: galima įrengti išgriebimo talpą, septikų sistemas, biologinio valymo įrenginius. Renkantis sistemą privačiam sektoriui dažniausiai įsigyjami nedideli, bet efektyvūs įrenginiai, atitinkantys kelių šeimos narių poreikius.

UAB „Gerunda“ specialistai su klientais aptaria pasirinkto įrenginio priežiūros ypatumus: juk kai kurios sistemos puikiai funkcionuoja be didesnės priežiūros, o kitoms gali tekti skirti šiek tiek daugiau laiko. Taigi, naudinga apgalvoti šeimos įpročius.

Seniau nuotekų sistemose buvo naudojami geležiniai ar ketiniai vamzdžiai, kuriuos sparčiai paveikia erozija. Dabartinėse bendrovės siūlomose naujose sistemose naudojami plastikiniai vamzdžiai, kurie yra nesudėtingai montuojami, ilgaamžiai bei savo patvarumu nenusileidžia seniau naudotiems vamzdžiams.

Ruošiant projektą parengiami techniniai planai, atsižvelgiama į sklypo išplanavimą, grunto ypatumus. Jei reikia, sklype įrengiama drenažinė sistema. Nuotekų sistemos gali būti montuojamos kieme ar tam tikras atvejais po šaligatviais, gatvėmis, automagistraliniais keliais apskaičiuojant spaudimo riziką, įvertinant kitų inžinerinių tinklų sistemas, kurios jau yra ar dar tik bus montuojamos.

Tinkamai parinktos ir sumontuotos nuotekų sistemos – tai patogi kasdienybė tiek namuose, tiek sodyboje. Kokybiška, naujausia įranga ir profesionaliai atliktas darbas leis pamiršti daugybę šių sistemų sukeliamų problemų ir nemalonumų.

Įmonės „Gerunda“ pradėjusios veiklą 1995 metais, pagrindinė veikla yra didmeninė ir mažmeninė prekyba šildymui, kanalizacijai, vandens tiekimui ir šalinimui skirtomis prekėmis.

Bendrovėje galite įsigyti:

Šildymo prekes: Nerūdijančio plieno dūmtraukius ir jų detales, vandens siurblius, išsiplėtimo indus ir pamaišymo vožtuvus, grindinio šildymo sistemas, šildymo katilus, daugiasluoksnius vamzdžius ir kolektorius;

Santechnikos prekes: Uždaromąją armatūrą, santechninę keramiką, sandarinimo priemones, vamzdžių laikiklius, maišytuvus, tarpines, tvirtinimo detales, nuotekų sistemas;

Vandentiekio prekes: Užveržiamą vandentiekio sistemą, plastikinės šildymo ir vandentiekio sistemas, jungiamąsias detales (fitingus), lanksčias žarneles, vamzdelius, vandens skaitliukus;

Kanalizacijos prekes: Kanalizacijos (nuotekų) sistemas, sifonus, kanalizacijos vamzdžius ir trapus.

UAB „Gerunda“ tikslas - sukoncentruoti geriausių ir žinomiausių Italijos, Slovakijos bei Lenkijos įmonių, prekiaujančių ir gaminančių santechnikos įrangą, prekes - „APE“, „Ravani“, „TAP“, „Officine Rigamonti“, „Good Work“, „Akwedukt“, „Manomer“ ir daugelio kitų. Glaudus bendradarbiavimas su patikimais partneriais leidžia pasiūlyti ne tik platų kokybiškų santechnikos prekių asortimentą tiesiai iš gamintojų, bet ir palankias kainas savo klientams. Ilgametė patirtis rinkoje leidžia užtikrinti nuolatinį prekių tiekimą prekybininkams, montuotojams bei individualiems vartotojams į bet kurį Lietuvos regioną.

GERUNDA, UAB

Daugiau informacijos: gerunda.lt

GERUNDA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus