visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Klinkerinės apdailos plytos – vienas patraukliausių fasadų architektūros stilių

Klinkerinės apdailos plytos – vienas patraukliausių fasadų architektūros stilių Klinkerinės apdailos plytos – vienas patraukliausių fasadų architektūros stilių

Galime rasti daugybę fasadų, kurių apdailai yra panaudotos klinkerio apdailos plytos. Tiek istoriniuose mūriniuose pastatuose, tiek ir šiuolaikinėje architektūroje fasadinės plytos yra naudojamos norint pasiekti ypatingą efektą.

Klinkerio plytos yra ilgaamžė fasado apdailos medžiaga, kurio gamybai naudojamos specialių rūšių molis, smėlis ir kitos natūralios medžiagos.

Degtos molio klinkerio plytos yra tvirtos, patvarios ir nereikalauja priežiūros. Jų spalvos niekada nepraranda spindesio. Kaip ir visos klinkerinės statybinės medžiagos, apdailos plytos yra ekologiškos ir tvarios. Jų eksploatavimo laikas yra tikrai žymiai daugiau nei 100 metų, joms beveik nereikia jokios priežiūros, todėl yra ypač ekonomiškos.

Klinkerinės apdailos plytosApdailos plytos yra viena iš patraukliausių fasadų architektūros stiliaus medžiagų. Kiekviena atskira plyta yra dizaino elementas ir geriausiai tinka išreikšti pastato savininko norus, stilių ir vizijas – nesvarbu, ar tai viduje, ar išorėje – vienbučiams ar daugiabučiams biurų pastatams.

Klinkerinės apdailos plytos

Klinkerio plytos – tai nesuskaičiuojama daugybė galimų dizainų. Gamintojai siūlo įvairiausią fasadinių plytų gamą. Vienas iš didžiausią patirtį ir tradicijas šioje srityje turinčių gamintojų „Wienerberger“, tiekia įvairius fasadų ir sodų, terasų ir atvirų erdvių, klinkerio plytų asortimentus, kurie yra naudojami kaip tapatybę sukuriantys sienų elementai. Ypatingai platus spalvų, formatų ir paviršių pasirinkimas, kartu su įvairiomis klojimo galimybėmis ir skiedinio spalvomis leidžia sukurti daugybę galimų dizainų. Be to, labai svarbu, kad apdailos plytos apsaugo pastatą ir jame esančius asmenis nuo šalčio, drėgmės ir šilumos pertekliaus, taip pat tai gaminiai, kurie yra visiškai atsparūs ugniai.

Arpekas, UAB

Daugiau informacijos: www.arpekas.lt

Arpekas, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus