Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos – greitai ir patikimai

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos – greitai ir patikimai Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos – greitai ir patikimai

UAB „ArkAmA“ perveža krovinius įvairiomis transporto priemonėmis ir daro tai saugiai bei efektyviai. Įmonė nuo 2010 m. teikia tarptautines logistikos paslaugas. Gabenami įvairaus dydžio kroviniai sausumos, oro bei vandens keliais, teikiamos ekspedicijos, muitinės tarpininko paslaugos, atliekami krovos ir sandėliavimo darbai.

UAB „ArkAmA“ negabaritinius krovinius siūlo gabenti sausumos keliais. Krovinius galima gabenti geležinkeliais, vilkikais arba mikroautobusais.

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos

Jeigu krovinį reikia pristatyti greitai, galima pasirinkti oro transportą. Įmonė gabena krovinius lėktuvais. Šis pasirinkimas aktualus tada, kai krovinio vertė yra didelė, o pats krovinys yra smulkus.

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos

Pigiausia yra krovinį gabenti jūros transportu, nors tai yra negreitas būdas. Jūrų konteineriais neretai gabenami šaldyti produktai arba didelis neskubių, negabaritinių krovinių kiekis.

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos

Be krovinių gabenimo paslaugų UAB „ArkAmA“ teikia paslaugas užsakovams, norintiems atsigabenti vieną ar keletą automobilių iš bet kurios JAV valstijos – už pastarojo nugabenimą iki konteinerio klientui rūpintis nereikia.

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos

Taip pat, jei prireikia muitininko tarpininko paslaugų gabenant krovinius į Lietuvą ar kitas ES šalis iš Rusijos, kitų Muitų sąjungos valstybių ar JAV, įmonė suteiks tokią pagalbą.

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos

UAB „ArkAmA“ sandėliuoja krovinius europiniuose, muitiniuose, laisvuosiuose sandėliuose, kuriuose veikia ir šaldymo sistema. Sandėliuose atliekami krovinių rūšiavimo, svėrimo, markiravimo, etikečių klijavimo, apsukimo plėvele ir kiti darbai.

Krovinių gabenimas ir kitos logistikos paslaugos

Bendrovės krovinių pervežimo maršrutų tinklas yra išplitęs Europoje, Baltijos, Skandinavijos, NVS ir kitose šalyse. Įmonės klientai yra ir rinkos lyderiai, ir jaunos, veiklą dar tik pradedančios įmonės. Klientams „ArkAmA“ siūlo sėkmingą partnerystę bei konkurencingas kainas.

ArkAmA, UAB

Daugiau informacijos: www.arkama.com

ArkAmA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus