visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilo priežiūra

Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilo priežiūra Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilo priežiūra

Vienas iš svarbiausių dalykų turint kaitinimosi kubilą – vandens priežiūra. Todėl norint turėti švarų kubilą ir mėgautis skaidriu jo vandeniu, būtina reguliariai naudoti chemines priemones ir filtruoti vandenį.

Vandens priežiūra – tai paprasta užduotis, jei vandens balansas išlaiko pusiausvyrą. Naudojantis kaitinimosi kubilu, kad užtikrinti vandens švarumą, tyrumą ir skaidrumą, reikia užtikrinti pH ir dezinfekcijos priemonių (chloro, bromo, „PristineBlue“, aktyvaus deguonies t.t.) lygius vandenyje. Reguliarus dezinfekcijos priemonių, vandens pH ir bendro šarmingumo lygio palaikymas kontroliuoja bakterijas ir vandens rūgštingumą.

Kaitinimosi kubilo vandens priežiūros priemonės pilnai ir reguliariai kaitinimosi kubilo vandens priežiūrai:

Greitai tirpstantis chloras arba aktyvus deguonis – vandens šokui.

Lėtai tirpstantis chloras arba aktyvus deguonis – vandens dezinfekcijai.

pH minus (pH plius) – vandens balansui.

Algicidas (rekomenduojama – neputojantis) – dumblių naikinimui ir prevencijai.

Flokuliantas, skystas – vandens skaidrinimui.

Reguliariai vandens dezinfekcijai yra naudojamas chloras, bromas arba aktyvus deguonis (lėtai tirpstančios tabletės ir greitai tirpstančios granulės), vandens pH stabilizatorius (pH minus), algicidas prieš dumblius ir flokuliantas vandens skaidrinimui. Vandens priežiūros priemonių reikia ne tik kasdienei kubilo vandens priežiūrai, bet ir retkarčiais pasitaikančioms „šoko“ procedūroms:

Kubilo vandens šokui atlikti naudojamas greitai tirpstantis chloras, bromas arba aktyvus deguonis, priklausomai nuo dezinfekcinių priemonių pasirinkimo. Net kruopščiausi kaitinimosi kubilų savininkai karts nuo karto nuklysta nuo priežiūros tvarkaraščio. Dėl to kubilo vandenyje gali susiformuoti organines medžiagos. Kai taip atsitinka, šoko procedūra greitai grąžina viską į įprastą padėtį.

Išskirtinai ir reguliariai kaitinimosi kubilo vandenį reikia skaidrinti. Tam yra naudojami flokuliantai arba vandens skaidrintojai, kurie filtro pagalba skaidrina vandenį ir apsaugo nuo organinių medžiagų ir nuosėdų. Flokuliantas arba vandens skaidrintojas suteiks vandeniui ypač skaidrų įvaizdį ir atspindės saulės ar kito šaltinio šviesą. Nuo nuosėdų apsaugančios priemonės padės kovoti su kieto ar kalkėto vandens problemomis. Reguliarus skaidrinimo priemonių naudojimas gali palengvinti vidinės kubilo dangos valymą.

Kaitinimosi kubilo vidaus priežiūroje svarbu reguliariai tikrinti kubilo vidų (ar nėra įtrūkimų, medienos deformavimosi, purvo ar cheminių dėmių) ir valyti vadinamąją nešvarumų liniją - vandens liniją, kuri dažnai susidaro palei kubilo sienelę vandens paviršiaus lygyje. Ją sudaro kūno aliejai, prakaitas, fosfatai ir išoriniai dumbliai, kurie gali susidaryti per kurį laiką. Ją galima lengvai pašalinti naudojant minkštą šepetį suvilgytą vandens ir baliklio tirpalu. Dažniausiai rekomenduojame tai daryti kiekvieną kartą, kai pilnai keičiate vandenį (kas 2 – 3 mėnesiai). Tai užtrunka ne daugiau kaip 15 min. Nešvarumų linija turėtų būti nuvaloma, kai tik ji tampa pastebima, nes gali įsigerti į medienos pluoštą ir likti visam laikui.

Reguliariai, ne rečiau nei kas dvi savaites, patikrinkite ir vandens cirkuliacijos-filtracijos sistemos veikimą.

Kaitinimosi kubilo vandens filtravimo sistemos rekomenduojama priežiūra – tai reguliarus filtro kasetės valymas, nes filtro kasetės gyvavimas dažnai tiesiogiai susijęs su tuo, kaip kruopščiai ir dažnai tikrinate ir valote kasete.

Siūlome kas mėnesį valyti filtrą. Kuo švaresnis filtras, tuo efektyviau veiks siurblys, nes švarus filtras sudaro sąlygas greitesnei vandens cirkuliacijai, taip pat pastebėsite, kad vanduo ilgiau išlieka skaidrus. Filtrą galima pakišti po čiaupu arba praplauti sodo vandens žarna. Nerekomenduojame plauti filtro kasetės aukštu vandens slėgiu, nes taip filtras gali būti pažeistas. Tuo tarpu rekomenduojame naudoti filtro valymui skirtas chemines priemones. Tokios priemonės padeda nuvalyti purvą ir dumblius, o išvalius filtras atrodo beveik kaip naujas. Patariame kasmet pakeisti filtrą nauju. Taip pat svarbu patikrinti dugne esančią įsiurbimo angą, kurioje gali prisikaupti nuosėdų. Ši anga turi dangtelį, kuris apsaugo nuo bet kokių didesnių daiktų įsiurbimo. Dangtelis gali lengvai užsikišti nuo plaukų, lapų ar pluošto. Išvalykite jį kiekvieną kartą po naudojimo išimdami iš jo nuosėdas.

Nepaisant to, kaip dažnai savo kaitinimosi kubilu naudojatės, svarbu kas tris ar šešis mėnesius jį visiškai išdžiovinti, kad tarnautų ilgus metus. Tai ypač svarbu, jei gyvenate vietovėje, kur vanduo kietas ir kalkėtas. Kaitinimosi kubilo mediena kaupia vadinamąsias TDS – visiškai ištirpusių mineralų daleles ir nesvarbu, kaip kruopščiai kubilu rūpinatės. Taigi visiškas kubilo išdžiovinimas pašalina didesnę dalį nešvarumų ir kaitinimosi kubilas toliau veikia sklandžiai ir tarnauja ilgus metus.

Visus kubilų, baseinų ir tvenkinių produktus galite įsigyti el.parduotuvėje www.baseinuchemija.com

Dėl platesnės informacijos kreipkitės telefonu 8 639 33 900 arba el.paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Admonita, UAB

Daugiau informacijos: www.visainfo.lt

Admonita, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus