visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Oro ir dujų filtrai Pall – VORTO GAMA siūlomi produktai farmacijos ir biotechnologijų pramonei

Oro ir dujų filtrai Pall - VORTO GAMA siūlomi produktai farmacijos ir biotechnologijų pramonei Oro ir dujų filtrai Pall - VORTO GAMA siūlomi produktai farmacijos ir biotechnologijų pramonei

„Pall“ oro ir dujų filtrai buvo sukurti sėkmingai parinkto produktų, plačiai naudojamų farmacijos ir biotechnologijų pramonėje, asortimento pagrindu.

„Emflon“ filtrai buvo sukurti ir gerai užsirekomendavo kaip sterilizuojantys oro ir dujų filtrai; jie yra naudojami liukuose, kuriems būdinga pavojinga aplinka ir aukšta temperatūra (farmacijos ir biotechnologijų pramonėje), pavyzdžiui, liukuose produkto arba karšto WFI (Water For Injection – vandens injekcijoms) rezervuarų liukuose, autoklavuose, liofiliniuose džiovintuvuose, taip pat talpų, kur vyksta didelio intensyvumo fermentavimo procesai, įleidimo angose ir angose išmetamoms dujoms.

„Pall“ kapsuliniuose filtruose procesas yra suderintas su „Junior-size kapsulės technologija naujausios kartos polimerų pagrindu plastikinėje konstrukcijoje, kuriai yra būdingi visi vienkartinio naudojimo kapsulės oro ir dujų filtravimui bei ventiliacinių sistemų filtravimui privalumai. „Pall“ kapsuliniai filtrai gali būti įdedami į autoklavus, net veikiami garo arba gama spindulių, idant taptų patikima ir ekonomiška alternatyva nerūdijančio plieno korpusams.

Keli filtrai, skirti įvairioms dalelėms šalinti, buvo sukurti naudoti kaip sanitariniai filtrai su pramoniniais korpusais; paprastai jie yra rekomenduojami tiekiamo oro ir dujų valymui. „Pall“ filtrai, skirti įvairioms dalelėms šalinti, taip pat gali tarnauti kaip ekonomiški preliminarinio filtravimo filtrai, naudojami intensyvios fermentacijos procese ir kitur, kur naudojamos membraninio filtravimo kasetės oro sterilizavimui.

Sujungti filtrai apsaugo įrenginius ir procesus nuo srauto nešamų kompresorių susidėvėjimo produktų, tepalų, vandens ar kitų skysčių lašelių, korozijos produktų ir kitų teršalų patekimo, tokiu būdu mažindami eksploatacines sąnaudas.

Keraminių filtrų „Rigimesh®“ su metaliniu tinkleliu, PSS® filtrų, pagamintų pridedant metalo miltelių, ir „PMM®“ filtrų su metaline membrana elementai gali būti naudojami dirbant su dujomis ir su skysčiais. Be to, metalinės membranos filtrai gali būti naudojami ir garų filtravimui.

Pastaba: Yra svarbu, kad 0,2 μm filtrų, priskiriamų sterilizuojantiems filtrams, vientisumas (integralumas) liktų nepažeistas. Pall rekomenduoja  tikrinti visų tokių filtrų vientisumą prieš garinimą, po garinimo ir po filtravimo proceso.  Dėl rekomenduojamų procedūrų ir vientisumo testo parametrų prašome susisiekti su „Pall“.

Daugiau informacijos:

infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus