ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ROCKWOOL bendrastatybinės izoliacijos gaminiai – atnaujintas, kompleksinis asortimentas profesionaliam pasirinkimui!

ROCKWOOL bendrastatybinės izoliacijos gaminiai – atnaujintas, kompleksinis asortimentas profesionaliam pasirinkimui! ROCKWOOL bendrastatybinės izoliacijos gaminiai – atnaujintas, kompleksinis asortimentas profesionaliam pasirinkimui!

ROCKWOOL nuolat ieško inovatyvių būdų spręsti globalius iššūkius ir prisidėti prie miestų plėtros juntant didžiulę atsakomybę prieš jų gyventojus ir aplinką. Stengdamiesi savo sprendimais prisidėti prie tvarios aplinkos vystymosi, ROCKWOOL atskleidžia natūralaus akmens stiprybes.

ROCKWOOL pristato atnaujintus, universalios paskirties, aukščiausios kokybės ir parametrų termoizoliacinius gaminius karkasinės konstrukcijos atitvarų (palėpių ir šlaitinių stogų, vidaus pertvarų ar vėdinamo fasado) šiltinimui.

Atnaujintas ROCKWOOL akmens vatos gaminių asortimentas ne tik atsakas į besikeičiančius techninius reikalavimus statybų rinkoje susijusius su energiniu efektyvumu. Bendrovė siekia pateikti rinkai kuo platesnį gaminių asortimentą, kuris atitiktų kiekvieno lūkesčius, kuo universalesnio panaudojimo pastato konstrukcijoms ar patogiausiam darbui. Asortimentą sudaro 6 aukščiausios kokybės gaminiai skirti įvairių pastato konstrukcijų (kurių neveikia apkrovos) šiltinimui. Šie bendrastatybinės izoliacijos gaminiai tinka naudoti daugelyje konstrukcijų – palėpės, šlaitinio stogo, neeksploatuojamų pastogių perdangų, vidaus pertvarų, vėdinamo fasado ar kitose karkasinėse konstrukcijose gyvenamiesiems, pramoniniams ar visuomeniniams pastatams šiltinti. Didesnio tankio ROCKWOOL akmens vatos panaudojimas išorės ar vidaus atitvarų izoliacijai ne tik sukurs komfortišką mikroklimatą visuose kambariuose, bet ir sutaupys reikšmingą sumą lėšų šildymo ir vėsinimo procesams. Ne gana to pagerins viso pastato priešgaisrinę saugą ir užtikrins ramybę.

ROCKWOOL atnaujintas gaminių asortimentas sudarytas iš 3 gaminių kategorijų, suskirstytų pagal tankį ir techninius parametrus. 6 unikalūs akmens vatos gaminiai išpildys net ir aukščiausius rangovų ir užsakovų lūkesčius. Tai kompleksinis pasiūlymas – kur kiekvienas ras sau tinkamą produktą.

 • PREMIUM kategorijos gaminiai yra visiška naujiena! Inovatyvi plokščių gamybos technologija užtikrina žemiausius šilumos laidumo koeficientus, didžiausią tankį ir geriausius akustinius parametrus tarp akmens vatos gaminių. Ši nauja gamybos technologija užtikrina komfortą ir patogumą dirbant su mūsų gaminiais, taip pat sumažindama montavimo laiką. Dėka nepakartojamų šios kategorijos gaminių savybių galėsite tobulai apšiltinti karkasines sienas (SUPERROCK PREMIUM ir ROCKTON PREMIUM plokštėmis) ar grindis tarp gulekšnių (TOPROCK PREMIUM dembliais). Žinoma ir kitas karkasines konstrukcijas kaip palėpes ir šlaitinius stogus (SUPERROCK PREMIUM ir ROCKTON PREMIUM plokštėmis ar TOPROCK PREMIUM dembliais) ar vidaus pertvaras (SUPERROCK PREMIUM plokštėmis).
 • Gaminys iš SUPER kategorijos (puikiai pažįstamos SUPERROCK plokštės) taip pat yra tinkamos visoms prieš tai išvardintoms konstrukcijoms šiltinti. Šios populiarios plokštės taip pat pasižymi gerai suderintu šilumos laidumo koeficiento, tankio bei kainos santykiu. Nuo šiol plokštės yra pakuojamos į 20% tvirtesnę plėvelę.
 • PLUS kategorijos asortimentą sudaro optimalūs ir papildomų savybių turintys gaminiai (ROCKMIN PLUS plokštės ir TOPROCK PLUS dembliai). Plokštės pasižymi gerais šiluminiais ir labai gerais akustiniais parametrais, todėl jos puikiai tinka pertvarų izoliavimui nuo garso. Šie gaminiai yra lengvi, atsparūs ugniai ir drėgmei bei laidūs vandens garams.

Naujasis asortimentas – ne tik akmens vata šiltinimui, profesionalus pasirinkimas, saugumas ir komfortas rangovams, bet ir geras pasirinkimas prekybininkams, logistikai ir sandėliavimui. Dėka naujų mažesnio skersmens demblių TOPROCK PLUS, daugiau kvadratinių metrų gaminio gali būti sandėliuojama išnaudojant tą pačią erdvę. Mažesnio skersmens dembliai (Ø 400 mm) taupo vietą, nes jų daugiau telpa ant paletės bei leidžia lengviau transportuoti iki paskirties vietos, o rangovams tokius demblius lengviau ir paprasčiau pernešti ar su jais dirbti ankštose, mažose ar riboto ploto erdvėse.

Susipažinkite plačiau su ROCKWOOL bendrastatybinės izoliacijos asortimentu:

ROCKWOOL atnaujintas kompleksinis bendrastatybinės izoliacijos asortimentas

 • Padidinto tankio universalios paskirties akmens vatos plokštės ROCKTON PREMIUM – išskirtinės klasės ir aukščiausios kokybės, gaminamos iš šilumą ir garsą izoliuojančios, ugnies plitimą sulaikančios, drėgmės ir vandens neįgeriančios akmens vatos.

ROCKWOOL atnaujintas kompleksinis bendrastatybinės izoliacijos asortimentas

 • Pusiau kietos universalios paskirties akmens vatos plokštės SUPERROCK PREMIUM – pusiau kietos universalios plokštės naudojamos įvairių lengvų konstrukcijų, kurių neveikia apkrovos, garso ir šilumos izoliacijai.

ROCKWOOL atnaujintas kompleksinis bendrastatybinės izoliacijos asortimentas

 • Padidinto tankio akmens vatos dembliai TOPROCK PREMIUM – naudojami lengvų konstrukcijų, kurių neveikia apkrovos, šilumos ir garso izoliacijai.

ROCKWOOL atnaujintas kompleksinis bendrastatybinės izoliacijos asortimentas

 • Universalios paskirties akmens vatos plokštės SUPERROCK – populiariausios universalios paskirties, aukščiausios klasės ir kokybės, šilumą, garsą izoliuojantis bei gaisro plitimą stabdantis gaminys pagamintas natūralių uolienų pagrindu.

ROCKWOOL atnaujintas kompleksinis bendrastatybinės izoliacijos asortimentas

 • Universalios akustinės akmens vatos plokštės ROCKMIN PLUS – izoliacinės plokštės pasižyminčios optimaliomis šilumos ir puikiomis garso izoliacinėmis savybėmis bei kainos ir kokybės santykiu.

ROCKWOOL atnaujintas kompleksinis bendrastatybinės izoliacijos asortimentas

 • Minkšti akmens vatos dembliai TOPROCK PLUS –  naudojami lengvų konstrukcijų, kurių neveikia apkrovos, šilumos ir garso izoliacijai.

Naujieji ROCKWOOL PREMIUM kategorijos gaminiai yra išskirtiniai, aukščiausios kokybės, padidinto tankio ir didelio efektyvumo, pagaminti pasitelkiant inovatyvią gamybos technologiją, todėl su jais lengviau dirbti.

 

 

 

ROCKWOOL, UAB

Daugiau informacijos:

www.rockwool.lt

ROCKWOOL, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus