visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Dujiniai katilai FERROLI – efektyvus sprendimas šildymui ir karšto vandens ruošimui

Dujiniai katilai FERROLI – efektyvus sprendimas šildymui ir karšto vandens ruošimui Dujiniai katilai FERROLI – efektyvus sprendimas šildymui ir karšto vandens ruošimui

Šildymo sistemomis prekiaujanti UAB „Beril“ pristato itališkus dujinius katilus „Ferroli“. Katilai „Ferroli“ yra kelių tipų: buitiniai (su momentiniu karšto vandens ruošimu, pajungiami prie boilerio bei su vidiniu boileriu) ir didelio galingumo pramoniniai katilai.

1995 m. įkurta kompanija „Ferroli“ kuria inovatyvius, efektyvius, mažiau energijos naudojančius ir plataus, net specifinius reikalavimus turinčio, vartotojų rato poreikius išpildančius katilus.

Dujiniai katilai – efektyvus sprendimas šildymui ir karšto vandens ruošimui

Kondensaciniuose katiluose „Bluehelix 25 K 50“ įrengta nuo lauko oro priklausoma automatika. Šis katilas tiekiamas su uždara degimo kamera. Dujiniai kondensaciniai katilai „Bluehelix 25 K 50“ – dviejų kontūrų iš nerūdijančio plieno (be siūlių) pagaminti katilai su įrengtu 50 litrų vandens šildytuvu. Šiuose katiluose įrengta nuo lauko oro priklausoma automatika. Jie tiekiami su uždara degimo kamera.

Tuo tarpu dujinis kondensacinis katilas „Ferroli Bluehelix 32 K 50“ išsiskiria savo funkcionalumu. Papildomos funkcijos lemia visos šildymo sistemos komfortišką eksploatavimą. Šis katilas pagamintas iš nerūdijančio plieno, katile įrengtas 50 litrų vandens šildytuvas, apsauga nuo užšalimo. Yra galimybė prijungti lauko temperatūros jutiklį.

Pakabinamų dujinių kondensacinių katilų „Bluehelix Pro“ modeliai „Bluehelix Pro 25 C“ ir „Bluehelix Pro 32 C“ – iš nerūdijančio plieno pagaminti dvigubo kontūro šilumokaičiai, skirti šildymo ir karšto vandens ruošimui. Šie šilumokaičiai pagaminti iš besiūlio vamzdžio be suvirinimo ir jungimų, prie jų galima prijungti nuotolinio valdymo pultą „Romeo“. „Ferroli Bluehelix Pro“ šilumokaičius galima jungti prie saulės kolektorių karšto vandens ruošimo sistemos.

Dujinių katilų „Ferroli Bluehelix Tech“ modeliai pasižymi aukštu efektyvumu. Jie sudaryti iš unikalios didelės ritės be suvirinimo ar sujungimo taškų, yra galimybė pajungti vandens šildytuvą.  Modelio „Ferroli Bluehelix Tech S 45H“ neturi galimybės pajungti vandens šildytuvą, tinka tik šildymui. „Ferroli Diva“ – tradiciniai kompaktiški, pakabinami dujiniai katilai šildymui ir karštam vandeniui ruošti. Šie katilai turi galimybę prisijungti prie saulės šildymo sistemų.

Dujiniai katilai „Ferroli“ skirti gyvenamųjų ir pramoninių patalpų šildymui – šiuolaikiškos dujinių katilų konstrukcijos, pažangios gamybos technologijos lemia šių katilų kokybę ir ilgaamžiškumą.

UAB „Beril“ parduoda ne tik dujinius katilus „Ferroli“. Parduodami ir „Ferroli“ katilai, kurie gamina šilumą naudojant kietą kurą (ketaus, plieniniai katilai), dyzeliniiai, granuliniai katilai ir degikliai, elektriniai katilai, šilumos siurbliai, jų dalys ir priedai. „Beril“ taip pat atlieka remonto darbus, konsultuoja šildymo įrangos, katilo pasirinkimo klausimais, reguliuoja šildymo sistemą, katilus.  

UAB „Beril“ tikslas – pateikti klientams ekonomiškus, ekologiškus, alternatyvius šildymo sistemų sprendimus kiekvienam klientui prieinamomis kainomis. Patirtis, įgyta įrenginėjant daugybę sėkmingų projektų, susijusių su katilinių įrengimu ir modernizavimu, padeda užtikrinti geriausią kainos ir kokybės santykį.

BERIL, UAB

Daugiau informacijos: www.beril.lt

BERIL, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus