ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Metalų technologijų mokymai Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre

Metalų technologijų mokymai Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre Metalų technologijų mokymai Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centre

VILNIAUS JERUZALĖS DARBO RINKOS MOKYMO CENTRAS, VŠĮ

Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras kviečia į metalų technologijų mokymus.     

Visos galimybės tapti perspektyviu specialistu, tobulinti profesines žinias, įgyti papildomų kompetencijų metalų technologijų, inžinerinės pramonės srityje!

Paslaugos:

  • Mokymai kvalifikacijos įgijimui ir kompetencijų tobulinimui.
  • Konsultaciniai mokymai įmonėje.
  • Kvalifikacijos vertinimas.
  • Sertifikavimo organizavimas.

Mokymai gali būti derinami su darbu: vykdomi pameistrystės mokymo forma ir / arba vakarinėje grupėje.

Metalų technologijų mokymai
 

Suvirinimas

Metalų suvirintojai. Siūlių žymėjimas, jungčių paruošimas ir surinkimas; suvirinimo medžiagų ir parametrų parinkimas, defektų ištaisymas; metalų lankinis (MMA, MIG/MAG, TIG) ir dujinis suvirinimas.

Metalų suvirinimo operatoriai. Metalų terminis pjovimas staklėmis ir mašinomis; metalų mechanizuotas, kontaktinis ir orbitinis suvirinimas; metalų robotizuotas suvirinimas.

Suvirinimo koordinatoriai. Suvirinimo instruktorių ir brigadininkų ruošimas; suvirinimo meistrų ruošimas; suvirinimo kokybės tikrinimas.

Lituotojai. Siūlių žymėjimas, jungčių paruošimas ir surinkimas; litavimo medžiagų ir parametrų parinkimas, defektų ištaisymas; litavimas minkštaisiais ir kietaisiais lydmetaliais.

Plastikų suvirintojai. Siūlių žymėjimas, jungčių paruošimas ir surinkimas; termoplastų suvirinimo medžiagų ir parametrų parinkimas, defektai; termokontaktinis ir elektromovinis plastikinių vamzdžių suvirinimas.

Metalų technologijų mokymai

Metalų apdirbimas

Metalų darbų mechanikai (šaltkalviai). Metalo apdirbimas rankiniais įrankiais; metalo apdirbimas mechanizuotais įrankiais ir įrenginiais; įrenginių defektavimas ir remontas.

Staklininkai ir operatoriai. Metalo apdirbimas staklėmis spaudimu ir pjovimu; operacijų atlikimas CNC staklėmis; CNC staklių programavimas.

Metalų technologijų mokymai

Inžineriniai tinklai

Santechnikai. Vamzdynų detalių ir jungčių paruošimas ir mazgų sujungimas; vandens tiekimo, šalinimo ir šildymo sistemų montavimas; santechninių ir sanitarinių prietaisų montavimas bei remontas.

Bendrieji dalykai programose: medžiagų pažinimas; metalų, polimerinių ir kompozitinių medžiagų technologijos; konstrukcinės medžiagos; metalų ir plastikinių konstrukcinių medžiagų grupavimas, markiravimas ir žymėjimas; techninės braižybos pagrindai; statybinių ir mašinų gamybos brėžinių skaitymas; elektrotechnikos pagrindai; darbuotojų sauga ir sveikata, rizika gamyboje, jos vertinimas ir prevencija; darbas komandoje, vadovavimas darbuotojų komandai.

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus