ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

ostas-logo

OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos

Adresas:
Ukmergės g. 369A, LT-12142, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 301864716
PVM kodas: LT100004314615

Tel. Nr.: (8 5) 230 5309
Mob. Nr.: 8 699 11 199

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: www.ostas.lt
Tinklalapis: www.dr-schutz.lt


OSTAS, UAB VEIKLA: grindų dangos, įėjimo grindų grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos, grindų valymo ir priežiūros priemonės, grindų įrengimo medžiagos. UAB „Ostas“ ne tik prekiauja, bet ir projektuoja, kloja ir prižiūri grindų dangas. UAB „Ostas“ yra oficialus „CC Dr. Schutz GmbH“ grindų valymo priemonių atstovas Lietuvoje.

UAB „Ostas“ – nuo 2008 m. dirbanti įmonė, siūlanti grindų dangos įrengimą, priežiūrą bei savo sukauptą patirtį Jums.

Įmonė parduoda ir įrengia PVC dangas, LVT (PVC danga lentelėmis), natūralų linoleumą (marmoleumą), kilimines dangas, specialios paskirties dangas (šlapioms patalpoms, sporto aikštynams, medicinos įstaigoms), o taip pat parketlentes ir kitas dangas pagal Jūsų poreikį. „Ostas“ meistrai ruošia ir išlygina pagrindą, tvirtina grindjuostes, o taip pat įrengia grindjuostes iš PVC dangos lenkiant ant sienos, kloja PVC grindų dangas pagal pageidaujamus piešinius. Dirbama operatyviai, kokybiškai ir nebrangiai.

UAB „Ostas“ įrengia įėjimo grindų (kojų valymo) groteles, kurios apsaugos Jūsų pastato grindų dangą ir interjerą nuo įnešamo purvo, smėlio, dulkių ir vandens. Sumažins priežiūros išlaidas net iki 80 proc. Bendrovė atstovauja patikimus gamintojus, rinkos lyderius tokius kaip: „Forbo“, „Emco“, „HDDMS“, „Abimat“ ir kitus.

UAB „Ostas“ parduoda „Forbo Coral“ kilimėlius, kurie gali sumažinti jūsų valymo ir priežiūros išlaidas iki 65 proc. Šie kojų valymo kilimėliai puikiai sugeria drėgmę ir nuvalo purvą nuo batų padų.

UAB „Ostas“ tiekia profesionalias kasdienines valymo priemones grindims, atliekame sezoninius valymus, atnaujinimo darbus laminatui, PVC dangoms, parketui, linoleumui, kiliminėms dangoms, natūralaus pluošto kilimams, kamštinėms grindims ir plytelėms. Įmonė yra oficialus vokiečių kompanijos „Dr. Schutz“, gaminančios profesionalias grindų valymo ir atnaujinimo priemones, tiekėjas Lietuvoje.

UAB „Ostas“ siūlo nuolatos atnaujinamą itin platų grindų dangų asortimentą bei profesionalias konsultacijas. Įmonė siekia, kad klientas liktų patenkintas įsigytomis grindimis, todėl atsižvelgia į specialius pageidavimus, pataria, kaip išsirinkti tinkamiausią grindų dangą, kuri idealiai atitiktų poreikius. UAB „Ostas“ komanda yra sukaupusi daugiametę patirtį prekybos srityje. Dėka dirbančių patyrusių grindų dangų specialistų, pirkėjas, gali būti tikras, kad gaus profesionalią konsultaciją, o įsigyta grindų danga atitiks lūkesčius.

Įmonė įsikūrusi Vilniuje, tačiau veiklą vykdo visoje Lietuvoje.

OSTAS, UAB PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

KOJŲ VALYMO GROTELIŲ, KOJŲ VALYMO KILIMĖLIŲ IR ĮĖJIMO GRINDŲ SISTEMŲ PARDAVIMAS IR ĮRENGIMAS

UAB „Ostas“ parduoda ir įrengia kojų valymo groteles prie įėjimų. Kojų valymo grotelės sumažina įnešamo purvo kiekį vidaus patalpose, todėl valymo intervalai ženkliai suretėja.

UAB „Ostas“ parduoda ir įrengia įėjimo grindų (kojų valymo) groteles, kurios apsaugos Jūsų pastato grindų dangą ir interjerą nuo įnešamo purvo, smėlio, dulkių ir vandens. Įėjimo grotelės sumažins priežiūros išlaidas net iki 80 proc., taip pat sumažins slydimo tikimybę ir pagerins bendrą pastato įvaizdį.

UAB „Ostas“ įrengia profesionalais įėjimo grindų sistemas,  reikalingas tam, kad į pastato vidų kuo mažiau būtų nešama purvo nuo batų. Tokios grindų sistemos sumažina apie 90 proc. valymo išlaidų, kadangi pastate esančias grindis reikės valyti rečiau. Sunkiausią darbą atliks įėjimo grindų valymo sistemos. Įėjimo sistemos skirstomos į tris zonas: pirmoje zonoje grindų grotelės klojamos pastato išorėje po stogu ar uždanga nuo lietaus, faktūra kieta su šeriais ar guma, skirta surinkti net ir giliai batų protektoriuje esantį purvą, antroje zonoje įėjimo grindų grotelės klojamos pastato viduje prie pat įėjimo durų, jos surenka užsilikusį purvą smėlį, dulkes nuo batų, trečioje zonoje grindų sistemos klojamos kilimo tipo ir skirtos surinkti paskutinį likusį purvą ir drėgmę nuo batų.

GRINDŲ DANGŲ PARDAVIMAS IR ĮRENGIMAS

UAB „Ostas“ parduoda ir įrengia PVC dangas, LVT (PVC danga lentelėmis), natūralų linoleumą, kilimines dangas, specialios paskirties dangas (šlapioms patalpoms, sporto aikštynams, medicinos įstaigoms), o taip pat parketlentes ir kitas grindų dangas. Įmonės meistrai paruošia ir išlygina pagrindą, tvirtina grindjuostes, o taip pat įrengia grindjuostes iš PVC dangos lenkiant ant sienos, kloja PVC grindų dangas pagal pageidaujamus piešinius. „Ostas“ darbus atlieka operatyviai, kokybiškai ir nebrangiai.

PVC DANGOS (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba)

Galite rinktis medžio, akmens, metalo ar stiklo imitacijos dizaino sprendimus, tinkamus sveikatos priežiūros centrų, mokyklų, biurų bei prekybos patalpoms. Ši grindų danga yra patvari, aukštos kokybės, lengvai valoma ir prižiūrima. Šios dangos paviršius neslidus, todėl ji puikiai tinka kuriant saugią darbo, gyvenamąją ar visuomeninės paskirties aplinką. „Ostas“ siūlo kompaktines PVC dangas, LVT (PVC dangas lentelėmis), akustines PVC dangas, švarių patalpų PVC dangas, saugiąsias PVC dangas, homogenines PVC dangas ir heterogenines PVC dangas.

Heterogeninės PVC dangos. Tai daugiasluoksnės grindų dangos. Joms būdinga didesnė dizaino įvairovė, nuo mozaikos iki medžio imitacijos. Heterogeninėms PVC dangoms būdinga sudėtingesnė struktūra nei homogeninių.

Homogeninės PVC dangos. Homogeninės PVC dangos yra vienalytės per visą storį. Šios dangos naudojamos intensyvaus judėjimo zonose: biurų priimamuosiuose, koridoriuose, ligoninėse ir pan. Tai tvirtos, elastingos, ilgaamžės, higieniškos, atsparios dėvėjimuisi grindų dangos.

Vinilinės lentelės. Vinilinės lentelės tinka tiems, kurie ieško ilgaamžiškų ir tvirtų grindų dangų. Jos tinkamos kloti įvairaus pobūdžio patalpose nuo sporto klubų iki vonios kambarių. Šios grindų dangos nereikalauja intensyvios priežiūros ir sudėtingo įrengimo.

Sportinės dangos. Sportinės dangos yra specifinės kiekvienam objektui. Teisingai parinkta sportinė danga suteikia komforto, saugumo, tausoja sportuojančių sveikatą ir leidžia siekti aukštų rezultatų. Dangos gali būti pritaikomos lauko ir vidaus sportui.

Specialios paskirties dangos. Šios PVC dangos teikia puikių eksploatacinių savybių apsaugą nuo dėmių, mechaninio pažeidimo, vandens ir kitų skysčių.

LINOLEUMAS (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba)

Linoleumas yra natūrali, higieniška ir itin praktiška grindų danga. Ji gaminama iš natūralių, chemiškai neapdorotų medžiagų. Tai unikalus sprendimas tiems, kas ieško natūralios, bet kartu praktiškos, funkcionalios grindų dangos. „Ostas“ pristatomi linoleumo linijos marmoleumo gaminiai yra iš natūralių produktų pagaminta tvari, ilgaamžė, aukštos kokybės ir naujoviško dizaino grindų danga. Linoleumo asortimentas yra pritaikytas naudoti praktiškai bet kur. Atraskite universalų linoleumo pasaulį, rinkdamiesi iš 300 spalvų ir daugiau negu 12 skirtingų raštų linoleumo, gaminamo lakštų ir modulinių plytelių forma.

Grindų linoleumas. „Ostas“ siūlo išbandyti aukščiausios klasės linoleumą, įvertinti šios dangos funkcionalumą ir susikurti savo svajonių grindis.

Baldinis linoleumas. Tai paviršių danga, kurią galima naudoti įvairiose vietose: ant stalų, spintelių, sienų, parduotuvių ir priimamųjų stalų. Unikalios baldinio linoleumo estetinės ir lietimo savybės

KILIMINĖ DANGA (didmeninė prekyba ir mažmeninė prekyba)

Kiliminės dangos labiau nei kuri kita grindų danga suteikia namams ar biurui komforto ir jaukumo. Galite rinktis rulonines arba kiliminių dangų plyteles.

Kiliminės dangos plytelėmis. Kiliminės dangos plytelėmis garsėja dėl savo estetiško stiliaus ir išskirtinių eksploatacinių savybių reikliausio intensyvumo judėjimo aplinkose. Vienas šalia kito šie trys pripažinti gerbiami prekiniai ženklai siūlo specialistams ir jų klientams neturintį lygių kiliminių plytelių pasiūlymą, atitinkantį bet kokią įmanomą dizaino funkciją. Atstovaujami prekių ženklai: „Tessera Loop pile“, „Tessera Random lay. Batchless“, „Tessera Cut & loop pile“, „Tessera Cut pile“, „Westbond“.

Ruloninės kiliminės dangos. Kiliminės dangos padidina šilumos ir garso izoliaciją, jos yra itin patrauklaus dizaino, gali būti ilgo ar trumpo plauko, natūralios arba sintetinės. Veltinio tvirtumas, atsparumas dėvėjimuisi idealiai tinka aukšto apkrovimo zonose arba kitose vietose, kuriose naudojamos kėdės su ratukais, tokiose kaip biurai, administracinės patalpos ir prekybos įstaigos. Tekstilės išorė ir tipinė spalvų gama harmoningai ir nerūpestingai įsilieja į bet kurią interjero-dizaino schemą. Atstovaujami prekių ženklai: „Needlefelt“, „Flotex“, „Edel“.

MEDINĖS GRINDYS

Medinės grindys – tai funkcionalumas ir stilius, kuris gali būti pritaikomas tiek buitinėse, tiek visuomeninėse patalpose, taip pat puikiai pritaikomos patalpose su šildomomis grindimis.

Parketlentės. Klasika niekada neišeina iš mados, tą patį galima pasakyti apie parketlentes. Natūralumas, ilgaamžiškumas, namų jaukumas bei šiluma – tai medinių parketlenčių savybės.

Terasinės lentos. Jauki namų terasa – kiekvieno svajonė. Medienos kompozito (wpc) terasinės lentos suteiks terasai ilgaamžiškumo ir estetikos.

GRINDŲ VALYMO PRIEMONIŲ TIEKIMAS, GRINDŲ PRIEŽIŪROS PASLAUGOS

UAB „Ostas“ tiekia profesionalias kasdienines valymo priemones grindims, atlieka sezoninius valymus, atnaujinimo darbus laminatui, PVC dangoms, parketui, linoleumui, kiliminėms dangoms, natūralaus pluošto kilimams, kamštinėms grindims ir plytelėms.

UAB „Ostas“ – oficialus vokiečių kompanijos „Dr. Schutz“, gaminančios profesionalias grindų valymo ir atnaujinimo priemones, tiekėjas Lietuvoje. „Ostas“ teikia profesionalius sprendimus, susijusius su Jūsų grindų valymu bei priežiūra. „Dr. Schutz“ GmbH yra Vokietijos kompanija įkurta 1955 metais. Per tiek metų sukaupusi didelę patirtį ir idealiai ištobulinusi valymo priemonių gamybą „Dr. Schutz“ šiuo metu yra viena pirmaujančių kompanijų Europoje. „Dr. Schutz“ gamina aukščiausios kokybės grindų dangų valymo bei priežiūros priemones. Bendradarbiaudama su žymiausiais grindų dangų gamintojais ir atlikdama įvairius bandymus „Dr. Schutz“ kompanija sukūrė unikalią produktų grupę, skirtą pačioms įvairiausioms grindų dangoms: laminatui, PVC dangoms, parketui, linoleumui, kiliminėms dangoms, kilimams, kamštinėms grindims ir plytelėms. Jūs galite rasti ir specialios paskirties priemonių, kurios pagelbės kasdienėje namų ruošoje, padės atnaujinti ar išblizginti mylimus daiktus, delikačiai išskalbti užuolaidas, prižiūrėti lauko baldus, išvalyti kramtomos gumos, kraujo ar nagų lako dėmes.

„Dr. Schutz“ grindų valymo ir priežiūros priemonės. Valymo ir priežiūros priemonės linoleumui ir PVC dangoms; valymo ir priežiūros priemonės sintetinėms kiliminėms dangoms; valymo ir priežiūros priemonės natūralioms kiliminėms dangoms ir natūraliems kilimams; valymo ir priežiūros priemonės medinėms grindims, laminatui ir kamštinėms dangoms; valymo ir priežiūros priemonės medinėms, terasų grindims ir lauko baldams; valymo ir priežiūros priemonės akmeniui ir plytelėms; grindų dangų valymo mašinos, siurbliai ir priedai.

Grindų valymo paslaugos. „Dr. Schutz“ produktai skirti valyti ir prižiūrėti pačioms įvairiausioms grindų dangoms. „Ostas“ profesionalai padės ir patars kaip valyti grindų dangas, kad jos nuolat atrodytų nepriekaištingai.

Atliekamų darbų specializacija: PVC danga, natūralus linoleumas (giluminis valymas; giluminis valymas + vaškavimas / lakavimas); kilimai, kiliminės dangos (drėgnas valymas; sausas valymas granulėmis; sunkiai įveikiamų dėmių ir blogų kvapų šalinimas); plytelės (giluminis valymas); laminatas (giluminis valymas; giluminis valymas + impregnavimas); parketas, medinės grindys (giluminis valymas + padengimas poliroliais; šlifavimas + alyvavimas / lakavimas); medinės terasinės grindys (giluminis valymas; giluminis valymas + alyvavimas; šlifavimas + alyvavimas / lakavimas); visų grindų tipų, patalpų ir langų valymas po įrengimo ar remonto darbų; po statybinis valymas.

 RAKTINIAI ŽODŽIAI:

profesionali valymo chemija, profesionali valymo chemija grindims, prekyba grindų dangomis, valymo priemonės linoleumui, valymo priemonės PVC dangoms, priežiūros priemonės linoleumui, priežiūros priemonės PVC dangoms, valymo priemonės natūralioms kiliminėms dangoms, valymo priemonės natūraliems kilimams, priežiūros priemonės natūralioms kiliminėms dangoms, priežiūros priemonės natūraliems kilimams, lakai medinėms grindims, alyvos medinėms grindims, lakai kamštinėms grindims, alyvos kamštinėms grindims, valymo priemonės sintetinėms kiliminėms dangoms, priežiūros priemonės sintetinėms kiliminėms dangoms, valymo priemonės kiliminėms dangoms, priežiūros priemonės kiliminėms dangoms, valymo priemonės medinėms grindims, valymo priemonės laminatui, valymo priemonės kamštinėms dangoms, priežiūros priemonės medinėms grindims, priežiūros priemonės laminatui, priežiūros priemonės kamštinėms dangoms, vaškas linoleumui, kompaktinės PVC dangos, pvc dangos lentelėmis, akustinės PVC dangos, švarių patalpų PVC dangos, saugiosios PVC dangos, kiliminių dangų plytelės, marmoleumas, marmoleum, corklinoleum, baldų linoleumas, Bulletin Board, Įėjimo sistemos, kojų valymo grotelės, metalines groteles, cinkuotos grotelės, batų valymo grotelės, groteles kojoms valyti, kojų valymo kilimėliai, valymo mašinos, plovimo masinos, grindu plovimo masina, valymo iranga, grindu plovimas, grindų dangų valymo mašinos, grindų dangų valymo siurbliai, grindų dangų valymo priedai, valymo priemonės, valymo paslaugos, langų valymas, valymo paslaugos vilniuje, langu valymo priemones, švaros prekės, profesionalios valymo priemones, patalpų valymas, valymo paslaugos kaune, kanalizacijos valymo priemones, valymo priemones profesionalams, grindų valymo priemonės, ekologiskos valymo priemones, dezinfekavimo priemones, kaminu valymo priemones, valymo paslaugos klaipeda, langu valymas vilniuje, valymo paslaugos klaipedoje, patalpų valymo paslaugos, langu valymo iranga, valymo paslaugos vilnius, valymo priemones internetu, dezinfekcijos priemonės, langų valymo įrankiai, higienos prekes, dezinfekcinės priemonės, higienos priemones, buitinė chemija, trinkeliu valymas, langu plovimas, grindu plovimo sluota, valymo paslaugos kaunas, naturalios valymo priemones, kanalizacijos valiklis, valymas po remonto,higienos reikmenys, buitine chemija internetu, valymo imones kaune, valymo darbai, valymo imone, vaškas PVC, lakas grindų, sausas kilimų valymas, sausas kiliminės dangos valymas, postatybinis valymas, grindų dangos, pvc dangos, pvc danga, kiliminės dangos, laminuotos grindys, grindų plytelės, grindų laminatas, grindų lentos, kiliminė danga, pvc dangos klojimas, grindys, laminatas kaina, pvc grindų danga, laminatas akcija, laminato klojimas, šildomos grindys, laminuotos grindys kaune, pvc grindys, grindų danga, laminuotos grindys akcija, pvc grindu dangos, linoleumas, laminatas, sildomu grindu danga, geros grindys, laminuota grindų danga, laminato kaina, grindų arsenalas, grindų šlifavimas, pvc danga kaina, grindų šildymas, pvc danga grindims, laminuotos grindys kaina, grindu dangos kainos, šildomų grindų įrengimas, grindys kaune, kilimines dangos kainos, laminatas klaipeda, virtuves grindys, kilimines dangos kaina, laminato grindys, kilimines dangos klojimas, linoleumas kaina, laminuotos grindys klaipeda, pvc grindų danga kaina, grindys laminatas, sildomos grindys kaina, grindu apvadai, plaukiojančios grindys, pigus laminatas, grindys ant grunto, laminuotų grindų klojimas, egger laminatas, laminuotos grindys kaunas, solum grindys, alloc laminatas, pramoninės grindys, tarkett grindys, laminuotu grindu dejimas, grindų danga šildomoms grindims, grindu danga virtuvei, grindis, grindu lyginimas, paklotas po laminatu, polimerines grindys, alyva grindims, liejamos grindys kaina, grindu dangos sildomoms grindims, pakeliamos grindys, paklotas laminatui, kilimines dangos kaune, epoksidines grindys kaina, geros grindys kaunas, plaukiojantis parketas, garazo grindys, plaukiojančios grindys kaina, grindu irengimas, laminato paklotas, medzio grindys, laminato dejimas, mediniu grindu irengimas, grindu betonavimas siauliai, laminatas virtuvei, laminatas plyteliu imitacija, grindu klojimas, parketlentes sildomoms grindims, linoleumas kainos, betono grindys, parketo lakas, terasos grindys, linoleumo klojimas, laminato kainos, linoleumas akcija, putplastis grindims, pigios laminuotos grindys, laminato klojimas kaina, mediniu grindu slifavimas, virtuves grindu plyteles, azuolo parketlentes, dangų centras, grindu plyteles akcija, linoleumo kaina, grindu dejimas, kronotex laminatas, saules grindys, sildomu grindu irengimas kaina, parketo klijai, kaip betonuoti grindis, lispimeks dangos, apvadai grindims, parketo gamyba, uosio grindys, alyvuotos grindys, pigios grindys, sportines dangos, classen laminatas, sildomos grindys irengimas, laminuotos grindis, sildomu grindu betonavimas, grindu paklotas, kaip deti laminata, olo grindys, balkono grindys, grindu plokstes, grindys kaina, grindu irengimas ant grunto, parketo lakavimas, laminato klases, laminato ispardavimas, trisluoksnės parketlentės, grindu betonavimas kaunas, senukai linoleumas, parketas akcija, grindu sildymas elektra, kamstine danga grindims, betonuojame grindis, grindu betonavimo kainos, grindu remontas, naturalus linoleumas, paklotas grindims, paklotas sildomoms grindims, grindu lakas, azuolo parketas, sildomos grindys schema, plastikines dailylentes kaina, laminatai, laminuotos grindys internetu, grindu montavimas, grindu parduotuve, balinto azuolo grindys, parketas šildomoms grindims, kaindl laminatas, grindu betonavimas vilniuje, pirties grindys, bambukines grindys, parketlentes kaunas, linoleumo kainos, uosines grindys, baltos grindys, betoniniu grindu irengimas, tamsios grindys, pramonines grindys kaina, kamštinė sienų danga kaina, grindys virtuveje, grindu sildymas vandeniu, parduodu laminata, linoleumai, pigios parketlentes, plokstes grindims, masyvo lentos, mediniu grindu kaina, parketlenčių klojimas, parketas ar laminatas, mediniu grindu dejimas, laminatas grindims, medinių grindų klojimas, betonas grindims, virtuvės grindų danga, sildomu grindu montavimas, sildomos grindis, grindu plyteles kaina, sildomos grindys parketas, laminatas su grioveliais, grindu alyva, kilimine danga vilnius, pigus linoleumas, grindinis šildymas vandeniu, azuolo masyvo lentos, šildomos medinės grindys, parketo dejimas, kilimine danga kaunas, grindu klojimas kaina, grindu sildymo schema, parketo kainos, sildomu grindu temperatura, parketas klaipeda, forbo grindys, forbo marmoleumas, tarkett optima, lyginamieji mišiniai, pagrindo paruošimas, terasu alyvavimas, terasu valymas, terasu atnaujinimas

 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos
 • OSTAS, UAB - grindų dangos: įėjimo grotelės, kojų valymo grotelės ir kilimai, medinės grindys, parketas, PVC dangos, linoleumas, kiliminės dangos

Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus