ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

Kilimai vaikams – kaip teisingai išsirinkti?

Kilimai vaikams – kaip teisingai išsirinkti? Kilimai vaikams – kaip teisingai išsirinkti?

Kilimo sudėtis – saugumo aspektas

Rinkdamiesi kilimą vaikų kambariui, pirmiausia atkreipkite dėmesį į jo išvaizdą, ar jis malonus liesti, jo sudėtį. Labai svarbu, yra iš ko pagamintas kilimas, jo sudėtis, ar jis saugus jūsų vaiko aplinkai. Mes, tėvai, tikrai žinome, kaip dažnai kilimas tampa didžiulio laivo, plaukiančio per vandenyną, deniu arba namo, pastatyto iš kartono, pamatais. Čia vyksta patys geriausi žaidimai, šokiai, imtynės ir kitos linksmybės.  Ne kartą nuo kilimo paimtas žaislas patenka į vaiko burną, todėl audinio sudėtis daro didelę įtaką jūsų mažylio saugumui.

Kilimai pagaminti iš įvairių audinių ir medžiagų. Vis dėlto saugiausias yra polipropilenas. Ši sintetinė medžiaga yra visiškai antialerginė, yra atspari drėgmei, pelėsiui ir grybeliams, ji yra antistatinė, vadinasi, ji netraukia dulkių. Todėl polipropileno kilimą labai lengva išlaikyti švarų, nes purvas į jį  „neprasiskverbia“. Jis taip pat išsiskiria išskirtiniu patvarumu ir todėl nebijo lenktyninių automobilių ratų ar valandų valandas praktikuojamų šokių judesių.

Kilimo spalvos pasirinkimas

Nors sudėtis yra pirmasis aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį – svarbi ir kilimo išvaizda. Reikėtų rinktis pagal stilių, kuris derėtų vaikų kambario interjere ir jį papildytų. Vaiko kambaryje dominuoja skandinaviška estetika? Idealiu atveju, kūdikio kilimas taip pat turėtų būti pilkos, rudos arba mėlynos spalvos. O gal vyrauja gamtos motyvai? Grindims dekoruoti galite pasirinkti žemės spalvų kilimėlį.

Vaikiški kilimai būna įvairaus dizaino, todėl juos galima naudoti kaip įdomias vaiko kambario dekoracijas. Štai keletas jų pavyzdžių:

Kilimas su gatvėmis

Kuris vaikas apie tokį nesvajoja? Kilimas „gatvė“ yra ne tik būdas sušildyti kambarį, bet ir puiki vieta, skirta žaisti su automobiliais ar mini figūromis. Plytų pagalba statykite namus ir parduotuves, arba važiuokite žaisliniu traukiniu. Kelios valandos smagios pramogos garantuotą!

Kilimai vaikams

Kilimas su gyvūnais

Tas, kuris yra  su lamomis, surikatomis ar lapėmis? O gal su meškiuku, liūtu ar tinginiu? Gyvūnų motyvų kilimai vaikų kambariams visada yra puikus pasirinkimas. Vaikams patiks kilimas su mėgstamu augintiniu, o tėvai bus patenkinti jo suderinimu prie viso miegamojo dekoro.

Kilimai vaikams

Kilimas su debesimis

Mažiems svajotojams, kurie dažnai skraido debesyse, geriausias variantas bus debesų motyvų vaikiškas kilimas, dekoruotas dangišku motyvu. Kilimas puikiai tiks labai madingoms skandinaviškoms kompozicijoms.

Kilimai vaikams

Kilimas su geometriniais raštais

Geometrinės figūros  kilimas vaikams, visada bus patikimas, klasikinis pasirinkimas, tinkantis kiekvienam interjero stiliui. Nesvarbu, ar tai taškuotas kilimėlis, ar dryžuotas kilimas, ar galbūt dekoruotas zigzagais – toks kilimas visada suteiks įdomų akcentą bet kokiam vaikų kambario dekorui!

Kilimai vaikams

Kilimas su  automobiliais, lėktuvais ar raketomis

Koks mėgstamiausias berniuko kilimas? Tikrai tas, kurį puošia transporto priemonės! Nesvarbu, ar tai automobiliai, ar lėktuvai, ar kosminė raketa, kiekvienam mažam automobilių mėgėjui tai tikrai patiks.

Kilimai vaikams

Kilimas žaidimas

Kilimas su populiariu vaikiško žaidimo modeliu – įdomi idėja. Tai bus puiki vieta šokinėti su draugais iš mokyklos, taip pat ir su broliu, mama ar seneliu ...

Patiems mažiausiems žaidimų kilimėlis

Didelio kilimo alternatyva gali būti minkštas žaidimų kilimėlis, kuris ypač tiks mažiausių vaikų kambariuose. Tai bus patogi vieta žaisti ir ilsėtis ar miegoti.  Taip pat, tai puiki, minkšta apsauga, žengiant pirmuosius žingsnius. Kaip ir vaiko kambario kilimą, kilimėlį taip pat galima derinti prie viso interjero dizaino.

Kilimai vaikams

Dekoria.lt (Lado investicijos, UAB)

Daugiau informacijos:

www.dekoria.lt

www.yellowtipi.lt

Dekoria.lt (Lado investicijos, UAB) infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus