visainfo.lt – visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas.

Klasikiniai baldai. Klasikinių kietų baldų kolekcija Monika INMONDUS baldų salonuose

Klasikiniai baldai. Klasikinių kietų baldų kolekcija Monika INMONUS baldų salonuose Klasikiniai baldai. Klasikinių kietų baldų kolekcija Monika INMONUS baldų salonuose

InMondus baldų salonas ieškantiems stilingų medinių klasikinių baldų virtuvei, valgomajam, darbo ar svetainės kambariui, siūlo "Monika" baldų kolekciją. "Monika" klasikinių baldų linija pasižymi stilingu dizainu, dideliu asortimento pasirinkimu, kas leis susikurti išskirtinį interjerą. "Monika" baldai yra pagaminti iš natūralaus ąžuolo, baldai atrodo taip, tarsi jis buvo pagamintas vien tik iš natūralios medienos. Papildomus optinius ir estetinius blokai yra iš natūralaus ąžuolo ir turi labai stilingas metalo rankenas.

Spalvos:

klasikiniu-baldu-monika-kolekcija-spalvos

Asortimentas

klasikiniu-baldu-monika-kolekcija

UAB „InMondus“ nuo 1999 m. siūlo platų vokiečių ir lenkų gamybos baldų asortimentą. Bendradarbiaujame su daugiau nei 20 Lenkijos gamintojų, gerai įvertintų įvairiose pasaulio baldų parodose. InMondus baldų parduotuvėse prekiaujama: korpusiniais prieškambario baldais, virtuvės baldais, svetainės baldais, miegamojo baldais ir vaikų kambario baldais. Gausus minkštų svetainės baldų bei jiems skirtų gobelenų pasirinkimas. Bendras 2000 m2 parduotuvių plotas leidžia gerai susipažinti su baldų pavyzdžiais bei pasirinkti baldus nuo paprasčiausių pufų iki reprezentacinių, natūralaus medžio, odinių baldų, galinčių patenkinti net ir išrankiausio pirkėjo skonį.

INMONDUS, UAB

Daugiau informacijos:

INMONDUS, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus