Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai

TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai

Surenkama gelžbetoninė perdanga „TERIVA“ naudojama statant įvairiausios paskirties objektus – ir individualius, ir visuomeninius pastatus. Tačiau atliekant rekonstrukciją, kai itin aktualu neapsunkinti konstrukcijos, tai bene vienintelis optimalus sprendimas.

Daugelis senų pastatų rekonstruojami, atnaujinami, keičiama patalpų paskirtis, įrengiamos palėpės. Atnaujinant ar perplanuojant senus  pastatus dažnai tenka keisti ir perdangų konstrukcijas. Labiau nei kitos susidėvi medinės perdangos. Šiandien tokias susidėvėjusias perdangas rekomenduojama kuo skubiau pakeisti. Tačiau nusprendus tai padaryti, susiduriama su daugybe iš pirmo žvilgsnio neišsprendžiamų uždavinių ‒ juk įprastas gelžbetonines perdangas sunku pritaikyti rekonstruojant senus pastatus, o perdengti angas liejamu objekte monolitiniu gelžbetoniu, veikiant svoriui gali pradėti sėsti pamatai ir skilinėti sienos, be to, tai sudėtinga, brangu ir užima daug laiko. Naujos medinės perdangos taip pat turi minusų ‒ dažnai deformuojasi, nėra stabilios, vaikštant juntama vibracija, lingavimas. Visuomet kyla problemų transportuojant medžiagas pro žemas senamiesčio pastatų arkas, siauras gatveles. Tad reikia gerai pagalvoti kaip apsieiti be keliamosios technikos, kuriai įvažiuoti į siaurą kiemą sudėtinga.

TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai

Pažangi „TERIVA“ perdangos technologija pastatų rekonstravimą supaprastina ir palengvina. Šias perdangas, nenaudojant kranų, galima nesunkiai sumontuoti rankomis net po uždengtu stogu.  Perdangos medžiagoms pristatyti į objektą nereikia didžiagabaričių sunkiojo autotransporto priemonių. Nesunkius perdangos elementus į rekonstruojamą pastatą galima įnešti pro langus ar duris, kaip ir betoną perdangos užpylimui, nesunku paduoti pro langą.

„TERIVA“ perdangos plačiai naudojamos gyvenamuosiuose, komerciniuose ir kitokiuose pastatuose jau daugiau nei šešis dešimtmečius. Todėl, kad perdangos konstrukcija nesudėtinga, lengvai pritaikoma bet kokiam pastato planui ir turi begalę pranašumų. „TERIVA“ perdangą sudaro gelžbetoninės sijos, blokeliai ir statybos aikštelėje pilamas betonas. Užbetonavus, gaunama tankiabriaunė monolitinė perdanga. Jos privalumai: patogus, paprastas ir greitas montavimas, mažas svoris. „TERIVA LIGHT“ perdanga turi geras termoizoliacines savybes, todėl tikslinga ją dėti virš nešildomo rūsio. Taip pat ji gerai izoliuoja garsą, smūgio triukšmą, yra lengva ir tvirta.

TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai

Šiandien, kai visose ES šalyse tiek daug dėmesio skiriama pastatų energiniam efektyvumui, ypač svarbu, kad „TERIVA“ perdangos pasižymi konstrukcijos sandarumu bei gera šilumos izoliacija. Jas tinka montuoti tokiuose objektuose, kurie turi atitikti A, A+ ir A++ energetinio efektyvumo klasės reikalavimus.

Dažnai senamiesčiuose įrengiamos negyvenamos palėpės. Norint pakeisti perdangą, kyla problemų dėl kaimynų – sunku keisti perdangą, kai apačioje gyvenamos patalpos. Tokiu atveju, nėra galimybės paremti perdangą iš apačios, įrengti klojinius sunkiai monolitinei perdangai – neįmanoma.  Tačiau lengvą „TERIVA LIGHT“ perdangą galima pakabinti iš viršaus, prie stogo gegnių arba laikinai įrengti medines ar metalines sijas.

TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai

„TERIVA LIGHT“ perdangų pritaikymo ribos yra labai plačios ir suteikia statybininkams bei projektuotojams kur kas daugiau galimybių nei kitos perdangos. „TERIVA LIGHT“ perdangos 1 m² sveria tik 188 kg. Jos yra žymiai lengvesnės nei įprastos gelžbetoninės perdangos plokštės arba liejamos monolitinės perdangos. Šias lengvas perdangas galima atremti ant senų nelabai tvirtų pastatų konstrukcijų nebijant, kad sienas paveiks skėtimo jėgos ir jos pradės skilinėti. Taip pat jas galima naudoti statant namą su sienomis iš mažesnio stiprumo blokelių, ir panaudoti rekonstruojamuose pastatuose, kurių pamatų ar sienų laikomoji galia yra ribota.

Todėl, pvz. Skuodo vaikų globos namuose keičiant keturias tarpaukštines perdangas po 400 m2 perdangos, „TERIVA LIGHT“ perdanga visam pastatui buvo apie 320 tonų lengvesnė nei monolitinės perdangos.  Šis didelis skirtumas ir lėmė projektuotojų sprendimą pasirinkti šias perdangas, kurios neapkrauna seno pastato pamatų bei sienų.  Tvirtumu „TERIVA LIGHT“ niekuo nenusileidžia monolitinei, garso ir termoizoliacija – geresnė. Visos keturios perdangos (1600 m2) į objektą buvo pristatytos tik keturiais sunkvežimiais, todėl maksimaliai sumažintos transportavimo išlaidos.     

TERIVA perdanga – geriausias sprendimas pastatų rekonstrukcijai

„TERIVA“ perdangos dėl savo universalumo ir daugelio pranašumų buvo naudotos statant ar rekonstruojant tokius objektus kaip Vilniaus universiteto Lazerinių tyrimų centras, gyvenamųjų namų kvartalas „Venecija“, Vidaus reikalų ministerija, Antavilių pensionatas, Alytaus kareivinės, Vilniaus bei Kauno policijos komisariatai, dalinė prekybos centro „Ermitažas“ Vilniuje rekonstrukcija, kaimo turizmo sodybos Vilniaus, Kauno, Utenos, Zarasų ir Klaipėdos apskrityse. Taip pat šios perdangos lengvai pritaikomos rekonstruojant buvusius gamyklų pastatus – seni gamybiniai pastatai virsta išskirtiniais gyvenamais apartamentais, kūrybinėmis dirbtuvėmis, loftais.

Dauguma senesnės statybos pastatų savininkų ima suvokti: nusidėvėjusio namo atnaujinimas ‒ neišvengiamas. Jis kainuoja. Tad ar ne geriau, prieš suplanuojant darbus, pasirinkti visais atžvilgiais racionalų sprendimą?  UAB „PREFABETA“ profesionalų komanda visada pasiruošusi atsakyti į visus Jums rūpimus klausimus ir padėti priimti tinkamiausią sprendimą.

PREFABETA, UAB

Daugiau informacijos: www.teriva.lt

PREFABETA, UAB infopuslapis

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus