ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

sia-multipack-atstovybe-lietuvoje-logotipas

SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga

Adresas:
Vytenio g. 46, LT-03229, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 302849293

Mob. Nr.: 8 687 31 741
Mob. Nr.: 8 612 01 006

El. paštas: [email protected]
Tinklapis: https://www.multipack.lv/lt/
Tinklalapis: www.folsen.eu
Facebook : www.facebook.com/multipack.atstovybe


SIA MULTIPACK atstovybės Lietuvoje VEIKLA: vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, spauda ant pakuotės pagal kliento pageidavimą, pakavimo įranga. Gaminiai pristatomi visose Latvijos ir Lietuvos teritorijose. „Multipack“ – Jūsų partneriai profesionalų pakavimo sprendimų sferoje nuo 1994 m.

SIA „Multipack“ – pakavimo medžiagų platinimo lyderė Latvijoje, savo šakoje sėkmingai dirbanti nuo 1994 m. Įmonė, plėsdama savo veiklą už Latvijos ribų 2012 metais Lietuvoje, Vilniuje atidarė savo atstovybę su ekspozicine sale. „Multipack“ savo klientams siūlo plačiausią vienkartinio naudojimo indų ir stalo įrankių; pakavimo medžiagų; spaudos ant pakuotės; lipnių juostų; pakavimo įrangos asortimentą.

Įmonės „Multipack“ atstovybės Lietuvoje buveinėje, klientai gali susipažinti su asortimentu, gauti konsultaciją ir išsirinkti norimus produktus, aptarti bendradarbiavimo sąlygas ar sudaryti pirkimo-pardavimo sutartį. Lietuvoje visos prekės pristatomos per 2-3 dienas, tiesiogiai iš Marupės komplekso sandėlių. Čia dirbantys kvalifikuoti darbuotojai pateiks optimalius pakavimo sprendimus.

Nuo 1999 m. „Multipack“ priklauso įmonių grupei „Polipaks“, kurios veikla yra pakavimo medžiagų gamyba ir platinimas Baltijos bei Vakarų Europos šalyse ir Rusijoje.

„Multipack” centrinė buveinė ir sandėliai yra įmonių grupės „Polipaks” gamybos ir logistikos komplekse Marupėje.

„Multipack“ yra prekės ženklų „Folsen“, „Spino“ ir „Kleen“ gaminių platintojas Latvijoje ir Lietuvoje. Įmonė didžiuojasi galėdama pasiūlyti savo klientams aukštos kokybės europietiškų prekės ženklų gaminius.

Prekės ženklas „Folsen“ siūlo platų kokybiškų profesionalių lipniųjų juostų asortimentą – tiek pramoninėms, tiek buitinėms reikmėms, t. y. taikymo sričiai „pasidaryk pats“ („DIY“).

„Spino“ yra itin sparčiai besivystantis prekės ženklas, siūlantis platų gaminių asortimentą namų ūkiui, pvz., lipnias juostas, šiukšlių maišus, vienkartinio naudojimo indus ir jų rinkinius, taip pat kitus gaminius.

Pristatydami prekės ženklą „Kleen“, „Multipack“ siūlo itin kokybiškus ir tvirtus šiukšlių maišus už prieinamą kainą.

Per savo veiklos metus įmonė sukaupė daug patirties pakavimo gaminių rinkoje, taip pat nuolat bendradarbiauja su daugiau nei 120 pakavimo medžiagų gamintojų ir tiekėjų iš Europos bei Azijos. „Multipack“ verslo partneriai Latvijoje ir Lietuvoje yra iš įvairių sričių – mažmeninės prekybos tinklai, maisto ir ne maisto prekių gamintojai, viešojo maitinimo įmonės, mėsos ir pieno perdirbėjai, viešbučių, restoranų ir kavinių segmento atstovai, spaustuvės ir pan.

„Multipack“ savo klientams siūlo tinkamiausius ir šiuolaikiškiausius pakavimo sprendimus, atitinkančius skirtingose srityse dirbančių klientų poreikius.

SIA MULTIPACK atstovybės Lietuvoje PRODUKTAI IR PASLAUGOS:

INDIVIDUALŪS PAKAVIMO SPRENDIMAI ĮMONĖMS plačiausias pakavimo medžiagų asortimentas ir neribotos galimybės pakuočių individualizacijai. Dizainą, spaudą ir spalvą –
renkatės Jūs!

Kvalifikuotų specialistų komanda pasiūlys sprendimų, kurie atitiks bet kurio kliento reikalavimus, ir užtikrins aukštą teikiamų paslaugų kokybę. Siekdami sėkmingai plėtoti įmonės veiklą ir prisidėti prie klientų sėkmės, „Multipack“ reguliariai plečiame asortimentą, vykdome lanksčią kainų politiką ir prisitaikome prie individualių kiekvieno kliento norų.

„Multipack“ siūlo itin platų pakavimo medžiagų ir vienkartinių indų asortimentą ir neribotas galimybes individualizuoti pakuotes pagal kliento norimą dizainą, spaudą ir spalvą.

TARA IR PAKUOTĖ, OPTIMALŪS PAKAVIMO SPRENDIMAI

Vienkartiniai indai, šilumą išlaikantys indai. „Multipack“ siūlo platų vienkartinių stiklinių, lėkščių, padėkliukų, šilumą išlaikančių indų, stalo aksesuarų, vienkartinių indų furšetams, vienkartinio naudojimo indų ir stalo įrankių rinkinių asortimentą. Įmonės gaminamus vienkartinius indus renkasi greitojo aptarnavimo barai ir restoranai, siūlantys savo klientams maistą išsinešti.

Vienkartinės pakuotės salotoms, kulinarijos ir konditerijos gaminiams, EPS padėkliukai, pakuotės vaisiams ir uogoms. „Multipack“ siūlo aukštos kokybės vienkartines pakuotes salotoms ir kulinarijos gaminiams, pakuotes konditerijos gaminiams, sumuštiniams ir tortilijoms, sušiams, indus šildančiai vitrinai produkcijos ekspozicijai, pakuotes vaisiams ir uogoms, aliuminines bei popierines pakuotes, užlydomas pakuotes, indelius padažams, EPS padėkliukus. Dėl šių pakuočių įvairovės ir skirtingų ypatybių, galite pasirinkti jums tinkamiausią variantą, atsižvelgdami į verslo arba namų ūkio poreikius.

Aliumininės pakuotės. „Multipack“ pristato pakuotes iš aliuminio ir aliuminio foliją. Aliuminio folijos pakuotėje daug ilgiau išlaikoma patiekalo temperatūra. Skirtingai nei plastiko, patiekalus aliumininėje pakuotėje galima šildyti orkaitėje. Aliuminės pakuotės tinka kepimui ir skrudinimui, produktus galima šildyti, neišimant iš pakuotės, pakuotė išlieka tvirta netgi šildymo metu, tinka šaldytiems ir šviežiems maisto produktams.

Popierinės pakuotės, kepimo popierius, pakavimo popierius, kiti gaminiai iš popieriaus. „Multipack“ gamina aukštos kokybės popierinius maišelius, greitojo maisto patiekalų pakuotes, kepimo popierių, pakavimo popierių, servetėles, servetėles tortams. Ši pakuočių rūšis sparčiai populiarėja tarp besirūpinančių aplinkos apsauga ir ekologiškai mąstančių klientų.

Užlydomos pakuotės, greitojo maisto patiekalų pakuotės.

„Spino“ pakuotės maistui užšaldyti, pakuotės produktams šaldyti ir pakuotės ledui.

Vakuuminės pakuotės.

Maistinės plėvelės, plėvelės padėklams („Stretch“), nuo šilumos susitraukiančios plėvelės, kitos plėvelės ir tinkleliai. „Multipack“ siūlo įvairias plėveles maisto ir ne maisto produktams pakuoti: maistines plėveles, plėveles padėklams, nuo šilumos susitraukiančias plėveles, apsaugines plėveles, pakavimo plėveles su oro burbuliukais ir tinklelius. Šis pakavimo būdas yra vienas populiariausių dėl savo mažos savikainos, plėvelių ypatybių, didelio rūšių pasirinkimo ir naudojimo patogumo.

Pirkinių ir fasavimo maišeliai, popieriniai maišeliai, šiukšlių maišai, užsegami (Zip) maišeliai, maišai durpėms, medienos gaminiams ir sausiems mišiniams. „Multipack“ siūlo skirtingų modelių ir storio pirkinių maišelius bei maišelius gamybos reikmėms. Asortimente siūlomi pirkinių maišeliai, popieriniai maišeliai, fasavimo maišeliai, šiukšlių maišai, užsegami (Zip) maišeliai, maišai durpėms, medienos gaminiams ir sausiems mišiniams, pakuotės produktams šaldyti ir pakuotės ledui, pakuotės duonos gaminiams pakuoti, vakuuminės pakuotės, pakuotės keptuvėje keptiems maisto produktams. Didelės dizaino ir dydžio pasirinkimo galimybės, palyginti nedidelė savikaina, spaudos galimybė.

„Folsen“ ir „Spino“ lipnios juostos. „Multipack“ siūlo prekės ženklų „Folsen“ ir „Spino“ aukštos kokybės lipnias juostas, tinkančias naudoti įvairiose srityse tiek profesionalams, tiek buityje: apsauginės juostos dažymui, dvipusės lipnios juostos, elektros izoliacinės juostos, drėgmei atsparios juostos, pakavimo juostos, tinklinės juostos, apsauginės plėvelės, aliumininės juostos, specialios paskirties juostos. 

Maišelių uždarymo ir krovinių tvirtinimo sprendimai. „Multipack“ siūlo pakuočių uždarymo sprendimus, tvirtinimo juostas, apsauginius kampus ir špagatus. „Multipack“ kokybiška tamprioji plėvelė, priklausomai nuo rūšies gali padėti sulaikyti ant padėklų krovinius ir produktus, apsaugodama juos nuo apsivertimo ir kito nepageidaujamo poveikio.

Gofruotojo kartono dėžės. „Multipack“ gaminamos gofruotojo kartono dėžės saugo produktus nuo mechaninių pažeidimų ir užteršimo gabenimo ir sandėliavimo metu.

Etiketės ir juostos kasos aparatams. „Multipack“ siūlo įvairių spalvų, dydžių ir lipnumo ženklinimo etiketes, ženklinimo įrangą ir juostas kasos aparatams.

Darbo drabužiai. „Multipack“ galite įsigyti darbo pirštines (polietileno, vinilo, nitrilo, latekso), prijuostes, antbačius, kepures ir komplektus: kepures, chalatus, antbačius) ir kt.

Pakavimo įrenginiai. „Multipack“ siūlo pirmaujančių Europos gamintojų aukštos kokybės pakavimo įrenginius: įrenginius pakuotėms užlydyti, vakuuminius pakavimo aparatus, pakavimo į nuo šilumos susitraukiančius plėvelę įrenginius, įrenginius tvirtinimo juostai, pakuočių uždarymo įrenginius, plėveles ir lipnių juostų išvyniotuvus.

Plastikiniai buteliai, kibirai.

Plėvelės ir lipnios juostos išvyniotuvai.

Eko biologiškai suyrantys gaminiai. „Multipack“ siūlo ekologiškai švarias pakuotes, pagamintas taikant moderniausias technologijas bei naudojant aplinkai draugiškas medžiagas: biologiškai suyrančius maišelius iš natūralaus krakmolo; vienkartinius indus iš cukranendrių ar kitų biologiškai suyrančių medžiagų. Ekologiškų pakuočių asortimentas nuolat plečiamas.

DEZINFEKAVIMO PRIEMONĖS: dezinfekciniai skysčiai ir vienkartinės servetėlės.

Rūpindamiesi savo klientais šiuo metu, kai rankų ir patalpų dezinfekcija yra labai svarbi ir būtina, „Multipack“ itin patraukliomis kainomis siūlo dezinfekavimo priemones.

Universali rankų ir paviršių dezinfekavimo priemonė rankų, patalpų ir paviršių dezinfekavimui, apsauganti nuo: bakterijų, virusų, patogeninių grybelių; turinti sporicidinį aktyvumą.

Vienkartinės drėgnos servetėlės su 70% etanoliu rankų higienai bei darbo paviršių – stalų, klaviatūrų, telefonų, durų rankenėlių, monitoriaus ekranų valymui.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Pakuotė, pakuotė Vilniuje, pakavimo medžiagos, pakavimo medžiagos Vilniuje, pakuotė su spauda, tara, plėvelės, lipnios juostos, dažymo juostos, pakavimo juostos, specialios juostos, pakuotė baldams, pakuotė maisto produktams, pakuotė pramonės gaminiams, pakuotės gamyba, pakavimo stretch plėvelės, aliuminio juostos, audinio juostos, izoliacinės juostos, armuota pakavimo juosta, automatinė pakavimo juosta, langų sandarinimo juostos, vonios kraštų sandarinimo juostos, tinkavimo juostos, dvipusio lipnumo juostos, stop juostos, apsauginės dažymo plėvelės, dažymo juostos jautriems paviršiams, stiklo audinio juostos gipso kartonui, tvirtinimo juostos, rišimo juostos, apsauginės pakavimo plėvelės, pakavimo įrenginiai, vakuuminio pakavimo įrengimai, pakavimas, rankiniai pakavimo įrankiai, termoplėvelė, vienkartiniai indai, vienkartiniai įrankiai, įrankiai vienkartiniai, OPS indeliai, alaus bokalai, kavos puodeliai, plastikiniai indeliai, plastikiniai kibirai, salotinės, dėžutės, tortinės, pakuotė šiltam maistui, EPS pakuotė, padėklai, indeliai sušiui, sušio indeliai, indeliai ledams, ledų indeliai, aliuminio indai, LDPE maišeliai, maišeliai LDPE, HDPE maišeliai, maišeliai HDPE, vienkartiniai fasavimo maišeliai, plėvelė su spauda, duonos maišeliai, laminuota plėvelė, spauda ant plėvelės, BOPP, CPP, paviršinė spauda, šiukšlių maišai

 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga
 • SIA MULTIPACK atstovybė Lietuvoje - vienkartinio naudojimo indai ir stalo įrankiai, pakavimo medžiagos, lipnios juostos, pakavimo įranga


Vietovė:

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus