ltzh-CNenfrdeplrues

visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

admonita-276

ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija

Adresas:
Raudonės g. 59, LT-14267, VILNIUS, Lietuva


Įmonės kodas: 304916723
PVM kodas: LT100012048518

Mob. Nr.: 8 639 33 900
Mob. Nr.: 8 678 61 321

El. paštas: [email protected]
Tinklalapis: www.visainfo.lt
Tinklapis: www.apstatyba.lt
Tinklalapis: www.allinfobook.com
Tinklalapis: www.baseinuchemija.com
Tinklalapis: www.nuogakaina.lt
Facebook : www.facebook.com/visainfolt/


ADMONITA UAB VEIKLA: pagrindinė įmonės UAB „ADMONITA“ veikla yra marketingo paslaugos, informacijos ir reklamos talpinimas informacinėse interneto svetainėse visainfo.lt, apstatyba.lt, allinfobook.com, įvairūs web sprendimai, tinklalapių kūrimas bei optimizavimas, SEO paslaugos, „Google AdWords“ reklama, socialinių tinklų administravimas, profesionalių straipsnių rašymas, reklaminių klipų kūrimas, fotosesijos ir kitos reklamos formos internete ir kitose medijos priemonėse. UAB „ADMONITA“ darbuotojai nuolat seka internetinės rinkodaros tendencijas. Bendrovės komandą sudaro įvairių sričių specialistai, gebantys įgyvendinti klientų lūkesčius.

Taip pat įmonė vysto įvairius elektroninės prekybos projektus: siūlo įsigyti aukštos kokybės baseinų ir tvenkinių chemiją ir priežiūros priemones. Prekiauja baseinų ir tvenkinių įranga, termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiais (terasos lentomis, fasado dailylentėmis, sodo baldais, tvirtinimo elementais) ir kt.

UAB „ADMONITA“ sukurti ir administruojami projektai:

visainfo.lt – informacinė svetainė, kurioje straipsnių, naujienų ir specialistų patarimų forma įmonės pristato savo veiklą, prekes ir paslaugas potencialiems klientams. Visainfo.lt – visa informacija vienoje vietoje!

apstatyba.lt – Architektūra – Projektavimas – Statyba: specializuota statybos, interjero ir nekilnojamo turto interneto svetainė, kurioje pateikiama informacija architektams, projektuotojams, statybų ir interjero įmonėms, bei asmenims, besidominčiais statybų rinkos naujovėmis ir aktualijomis.

allinfobook.com – informacinis verslo gidas pritaikytas užsienio rinkoms, kuriame infopuslapių ir straipsnių pagalba įmonės pristato savo veiklą, prekes ir paslaugas potencialiems klientams visame pasaulyje.

„AADMONITA“ siūlomi sprendimai įmonėms:

Straipsnių rašymas ir publikavimas. Viena efektyviausių informacijos (reklamos) formų – straipsnių apie įmonės veiklą, parduodamas prekes ir teikiamas paslaugas talpinimas įvairiose informacinėse svetainėse. Tokias galimybes suteikia visainfo.lt, apstatyba.lt, bei allinfobook.com tinklalapiai, kuriuose įmonės straipsnių pagalba gali pristatyti savo veiklą, produktų naujienas, dalintis aktualiais patarimais, skelbti akcijas, pasiūlyti savo prekes bei paslaugas potencialiems klientams.

Jei įmonė neturi informacijos apie savo produkciją ar paslaugas, „ADMONITA“ specialistai gali parašyti profesionalų, atitinkantį visus SEO reikalavimus ir svarbiausia – įdomų potencialiam klientui straipsnį įmonės norima tema.

Optimizavimas paieškos sistemoms (angl. Search Engine Optimization, trump. SEO). Bet kuri įmonė, turinti savo internetinę svetainę, yra suinteresuota, kad ji kuo geriau būtų randama paieškos sistemose. Tam neužtenka vien internetinės svetainės sukūrimo. SEO – tai nuolatinis darbas, kuris prasideda nuo tinklalapio pritaikymo paieškos sistemoms, nuolatinio turinio naujinimo bei informacijos su nuorodomis talpinimo į kitus „Google“ paieškos sistemų aukštai vertinamus tinklapius (pvz., visainfo.lt, apstatyba.lt ir allinfobook.com).

„ADMONITA“ specialistai gali atlikti tiek Jūsų svetainės vidinį SEO, t. y. paties tinklalapio optimizaciją, kad jis būtų lengviau „suprantamas“ paieškos sistemoms, tiek išorinę internetinio puslapio SEO optimizaciją kitų tikslinių internetinių puslapių erdvėje, sukuriant kokybiškas nuorodas į kliento tinklalapį.

Internetinių svetainių kūrimas. „ADMONITA“ kuria funkcionalias, modernias, pritaikytas visiems įrenginiams, atskleidžiančias įmonės produktų ir paslaugų privalumus interneto svetaines. Nesvarbu, ar tai bus įmonės prisistatymas ar internetinė parduotuvė – „ADMONITA“ specialistų sukurtas tinklapis bus „draugiškas“ tiek vartotojui, tiek paieškos sistemoms. Jei tai internetinė parduotuvė – joje bus lengva nusipirkti, jeigu tai įmonės reprezentacinė svetainė – vartotojas lengvai supras įmonės prekių bei paslaugų privalumus.

Klientai yra nuolat konsultuojami, jei reikia – jiems teikiamos svetainės administravimo, tekstų rašymo, bei foto, video ir marketingo paslaugos.

Geriausi bendrovės darbų pavyzdžiai – tai visainfo.lt ir apstatyba.lt projektai, kurie kalba patys už save.

„Google AdWords“ reklama. UAB „ADMONITA“ specialistai parenka tinkamiausius žodžius, atitinkančius įmonės veiklą bei potencialių klientų paiešką. Jūsų įmonė bus matoma tarp pirmųjų Google paieškos rezultatų, o mokės tuomet, kai potencialus klientas apsilankys bendrovės tinklapyje.

Socialinių tinklų administravimas. Socialiniai tinklai – sparčiai auganti terpė prekės ženklams, norintiems užmegzti artimą ryšį su vartotojais, didinti savo žinomumą bei auginti pardavimus. „ADMONITA“ paruošia ir įgyvendina socialinių tinklų strategijas bei užtikrina efektyvią paskyrų veiklą.

Logotipų kūrimas. Bendrovė greitai ir kokybiškai kuria logotipus. Jūsų idėjos bus paverstos realybe – bendrovės specialistai sukurs šiuolaikišką ir unikalų logotipą, kuris atskleis Jūsų įmonės veiklą.

Fotografija ir vaizdo klipai. „ADMONITA“ kuria profesionalius informacinius ir reklaminius klipus, taip pat teikia įmonės ir jos produktų vizualizacijos paslaugas (fotografo paslaugos).

Media planavimas. „ADMONITA“ nustato kliento tikslinę auditoriją ir jos pasiekimo kanalus, kuria ir įgyvendina strateginių veiksmų planus, prižiūri reklamos kampanijų eigą.

Nuolat augant konkurencijai virtualioje erdvėje, įmonės, siekiančios optimalių rezultatų, vis dažniau kreipiasi į internetinio marketingo profesionalus. UAB „ADMONITA“ specialistų sukaupta ilgametė patirtis leidžia įmonėms pasiūlyti profesionalias marketingo ir įvaizdžio formavimo paslaugas, kurių dėka įmonės tampa pastebėtomis potencialių klientų.

Kitos ADMONITA, UAB veiklos sritys:

Specializuotoje el. baseinų chemijos ir baseinų įrangos parduotuvėje baseinuchemija.com pirkėjas gali ne tik įsigyti kokybiškas baseino priežiūros priemones, paskambinęs gauti asmeninę konsultaciją, bet ir rasti visus atsakymus kaip turėti švarų, tyrą ir skaidrų baseino, tvenkinio, kubilo ar SPA vandenį ištisą sezoną.

Baseinų chemija OvyPool®. Profesionalūs baseino ir Spa baseino vandens chemikalai, skirti vandens balansui, dezinfekcijai, priežiūrai ir prevencijai: algicidas – dumblių naikinimui ir prevencijai, flokuliantas – vandens skaidrinimui ir valymui, lėtai tirpstantis chloras – vandens priežiūrai ir dezinfekcijai, greitai tirpstantis chloras – vandens oksidavimui ir dezinfekcijai, pH minus ir pH plus – vandens balansui, aktyvus deguonis baseinų priežiūrai be chloro ir kt.

Baseinų ir tvenkinių įranga, smėlio filtrai, filtravimo blokai, siurbliai. Aukštos kokybės, patikima, didelio efektyvumo ir našumo baseinų ir tvenkinių įranga, skirta naudoti privačių ir viešųjų baseinų, Spa baseinų, hidromasažinių vonių, eko baseinų, fontanų, dekoratyvinių tvenkinių vandens filtravimui, priežiūrai ir dezinfekcijai. O taip pat filtravimo įranga ir filtrai skirti tvenkiniams kuriuose auginami KOI karpiai, bei dekoratyviniams vandens telkiniams kuriuose reikalinga saugi ir aukščiausius biologinius reikalavimus bei standartus atitinkanti filtravimo įranga.

Tvenkinių ir fontanų priežiūros priemonė Algicidas/Baktericidas EarthTec® Algicidas/Baktericidas. Priemonė efektyviai naikina dumblius ir bakterijas, valo vandenį tvenkiniuose ir fontanuose, žuvinguose ežeruose ir vandens telkiniuose. Yra saugus žmonėms, žuvims, augalams ir supančiai aplinkai, nekenksmingas gamtai.

Taip pat įmonė prekiauja termo medienos ir medžio plastiko kompozito (WPC) gaminiais: terasinėmis lentomis ir fasado apdailos dailylentėmis, bei tvirtinimo elementais.

Internetinė parduotuvė nuogakaina.ltaukštos kokybės prekės už gerą kainą. Parduotuvėje rasite platų grožio, namų ir laisvalaikio prekių pasirinkimą – apsipirksite greitai, patogiai ir sklandžiai. Sporto, grožio prekės, sėdmaišiai, baseinų ir tvenkinių priežiūros priemonės bei įranga, maisto papildai, arbatos ir aksesuarai, odos gaminiai, veiksmo kameros – tarp skirtingų parduotuvės prekių kategorijų rasite tai, kas pagerins gyvenimo kokybę, papuoš Jūsų sodą ir namus bei praturtins laisvalaikį. Aktyviam laisvalaikiui, sportui, poilsiui ir kasdienėms kelionėms siūlomas platus sporto prekių, treniruočių įrangos bei žaidimų pasirinkimas.

Bendrovė UAB „ADMONITA“ yra Lietuvos Graplingo federacijos informacinis rėmėjas.

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

Reklama, web, informacinė interneto svetainė, reklamos, informaciniai projektai, marketingas, Lietuvos įmonių katalogas, verslo katalogas, įmonių paieška, įmonių straipsniai, organizacijų katalogas, įmonių straipsniai, naujienos, verslo aktualijos, specialistų patarimai, akcijos, nuolaidos, dokumentų šablonai, adwords, adwords reklama, banner reklama, e reklama, elektroniai katalogai, elektroninė reklama, elektroninis katalogas, google, google adwords reklama, google reklama, įmonių katalogai, internetinė reklama, interneto reklama, katalogai, reklaminiai katalogai, leidiniai, reklaminiai leidiniai, media reklama, online reklama, produktų reklama, reklama internete, reklama internetu, reklamavimas internete, reklamavimas internetu, reklamos įmonės, reklamos internete, reklamos internetu, reklamos paslaugos, web reklama, verslo informacija, įmonių duomenų bazės, informacijos paslaugos, B2B paieškos sistemos, verslo informacijos tinklalapis, verslo informacijos tinklalapiai, įmonių duomenų bazė, pranešimai spaudai, pranešimas spaudai, verslo paieška, verslo paieškos tinklalapis, vaizdinės reklamos tinklas, google reklamos tinklas, google turinio tinklas, teksto skelbimai, vaizdo skelbimai, raiškiosios medijos skelbimai, video skelbimai, reklama YouTube, remarketingas, pakartotinė rinkodara, remarketingo paslaugos, google adwords paslaugos, turinio tinklo remarketingas, paieškos tinklo remarketingas, pakartotinės rinkodaros sąrašai, SEO, SEO paslaugos, elektroniniu parduotuvių kūrimas, el. parduotuvių kūrimas, e-parduotuvių kūrimas, elektroninė parduotuvė, el. parduotuvė, e-parduotuvė, mažmeninė prekyba, didmeninė prekyba, internetinė prekyba, prekyba baseinų chemija, baseinų priežiūros priemonės, elektroninės parduotuvės, priemonės baseinams, chemija baseinams, prekyba baseinų chemija, baseinų priežiūros priemonės, elektroninės parduotuvės, priemonės baseinams, chemija baseinams, chloras, algicidas, flokuliantas, ph reguliavimas, vandens testavimas, ceolitas, dumblių naikinimas, dezinfekcija, ph minus, ph plius, vandens problemų šalinimas, deguonis, priemonės be chloro, bromas, vario produktai, ekologiška chemija, ADMONITA

 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemija
 • ADMONITA, UAB - visainfo.lt, apstatyba.lt projektai, reklamos ir marketingo paslaugos, tinklalapių kūrimas, SEO, Google AdWords, baseinų chemijaVietovė:
ĮMONĖS PREKĖS IR PASLAUGOS:
Elektrinė plauklentė LESWIM – vaikams, norintiems išmokti plaukti Elektrinė plauklentė LESWIM – vaikams, norintiems išmokti plauktiMasažinis kamuoliukas TIGUAR DUO BALL – raumenims palei stuburą atpalaiduoti Masažinis kamuoliukas TIGUAR DUO BALL – raumenims palei stuburą atpalaiduotiMasažinis volas TIGUAR MINI ROLLER – kompaktiškas volas pėdų trigerinių taškų masažui Masažinis volas TIGUAR MINI ROLLER – kompaktiškas volas pėdų trigerinių taškų masažuiProteinas TOTAL PROTEIN – aukštos kokybės baltymas su kreatinu 1800 g Proteinas TOTAL PROTEIN – aukštos kokybės baltymas su kreatinu 1800 gPre-Workout papildas sportui IMMORTAL – intensyvioms treniruotėms Pre-Workout papildas sportui IMMORTAL – intensyvioms treniruotėmsMasažinis volas TIGUAR FASCIA ROLLER – raumenims atpalaiduoti ir apšildyti Masažinis volas TIGUAR FASCIA ROLLER – raumenims atpalaiduoti ir apšildytiMasažinis kamuoliukas TIGUAR MFR BALL – priemonė kenčiantiems nuo raumenų įtampos ir skausmo Masažinis kamuoliukas TIGUAR MFR BALL – priemonė kenčiantiems nuo raumenų įtampos ir skausmoBokso pirštinės STARPRO C20 – naujoviškos pirštinės komfortiškoms treniruotėms Bokso pirštinės STARPRO C20 – naujoviškos pirštinės komfortiškoms treniruotėmsBokso šalmas STARPRO ULTRA LIGHT – maksimali apsauga treniruočių metu Bokso šalmas STARPRO ULTRA LIGHT – maksimali apsauga treniruočių metuBokso šalmas STARPRO S90 – puikios kokybės šalmas profesionaliam naudojimui Bokso šalmas STARPRO S90 – puikios kokybės šalmas profesionaliam naudojimuiBokso šalmas STARPRO G30 – kokybiškas ir patogus Bokso šalmas STARPRO G30 – kokybiškas ir patogusBokso šalmas STARPRO M33 – patogus šalmas saugioms treniruotėms Bokso šalmas STARPRO M33 – patogus šalmas saugioms treniruotėmsBokso rinkinys STARPRO G30 – rinkinys visapusiškoms treniruotėms Bokso rinkinys STARPRO G30 – rinkinys visapusiškoms treniruotėmsBokso rinkinys jaunuoliui STARPRO – rinkinys efektyvioms treniruotėms Bokso rinkinys jaunuoliui STARPRO – rinkinys efektyvioms treniruotėmsBokso rinkinys jaunuoliams STARPRO G 30 – saugioms ir džiugioms treniruotėms Bokso rinkinys jaunuoliams STARPRO G 30 – saugioms ir džiugioms treniruotėmsBokso pirštinės STARPRO C 20 – komfortiškoms treniruotėms Bokso pirštinės STARPRO C 20 – komfortiškoms treniruotėmsFutbolo kamuolys ADIDAS TELSTAR 18 Top Replique – kiekvienam futbolo sirgaliui Futbolo kamuolys ADIDAS TELSTAR 18 Top Replique – kiekvienam futbolo sirgaliuiGimnastikos kilimėlis SVELTUS – sulankstomas kilimėlis neslidžiu paviršiumi Gimnastikos kilimėlis SVELTUS – sulankstomas kilimėlis neslidžiu paviršiumiAerobinis kilimėlis SPORTBAY® – minkštas ir lankstus kilimėlis treniruotėms Aerobinis kilimėlis SPORTBAY® – minkštas ir lankstus kilimėlis treniruotėmsFitneso kilimėlis SPORTBAY® – 1 cm storio kilimėlis efektyvioms treniruotėms Fitneso kilimėlis SPORTBAY® – 1 cm storio kilimėlis efektyvioms treniruotėmsJogos kilimėlis YIN-YANG STUDIO – lankstus ir minkštas kilimėlis treniruotėms Jogos kilimėlis YIN-YANG STUDIO – lankstus ir minkštas kilimėlis treniruotėmsFitneso kilimėlis SPORTBAY® PROFI – kokybiškas kilimėlis treniruotėms Fitneso kilimėlis SPORTBAY® PROFI – kokybiškas kilimėlis treniruotėmsAerobinis jogos kilimėlis ECO FIT DELUXE – dvipusis, ekologiškas kilimėlis efektyvioms treniruotėms Aerobinis jogos kilimėlis ECO FIT DELUXE – dvipusis, ekologiškas kilimėlis efektyvioms treniruotėmsBaseino valymo robotas DOLPHIN E10 – lengvas ir funkcionalus robotas privatiems baseinams Baseino valymo robotas DOLPHIN E10 – lengvas ir funkcionalus robotas privatiems baseinamsBaseino valymo robotas DOLPHIN 2 x 2 PRO GYRO – dar efektyvesnis robotas su dvigubais šepečiais Baseino valymo robotas DOLPHIN 2 x 2 PRO GYRO – dar efektyvesnis robotas su dvigubais šepečiaisBaseino valymo robotas DOLPHIN WAVE 100 – efektyvus ir ilgalaikis baseinų valymas Baseino valymo robotas DOLPHIN WAVE 100 – efektyvus ir ilgalaikis baseinų valymasBaseino valymo robotas DOLPHIN WAVE 200 XL – efektyviai vidutinio dydžio baseinų priežiūrai Baseino valymo robotas DOLPHIN WAVE 200 XL – efektyviai vidutinio dydžio baseinų priežiūraiBaseino valymo robotas DOLPHIN WAVE 300 XL komerciniams ir visuomeniniams baseinams Baseino valymo robotas DOLPHIN WAVE 300 XL komerciniams ir visuomeniniams baseinamsBaseino valymo robotas DOLPHIN SUPREME BIO – robotas natūraliems ir bio baseinams Baseino valymo robotas DOLPHIN SUPREME BIO – robotas natūraliems ir bio baseinamsElastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® (64 mm) – efektyvi treniruočių piemonė pažengusiems sportininkams Elastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® (64 mm) – efektyvi treniruočių piemonė pažengusiems sportininkamsElastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® (45 mm) greičio, manevringumo ir jėgos pratimams Elastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® (45 mm) greičio, manevringumo ir jėgos pratimamsElastinė juosta-kilpa TIGUAR Body Tube – efektyviam kūno formavimui Elastinė juosta-kilpa TIGUAR Body Tube – efektyviam kūno formavimuiElastinė juosta TIGUAR Maxi Tube jėgai ir ištvermei didinti Elastinė juosta TIGUAR Maxi Tube jėgai ir ištvermei didintiElastinė juosta TIGUAR Mega Tube viršutinei kūno daliai stiprinti Elastinė juosta TIGUAR Mega Tube viršutinei kūno daliai stiprintiElastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® efektyvioms fitneso treniruotėms Elastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® efektyvioms fitneso treniruotėmsVaikų žaidimų kompleksas PANDA TE907M – karstyklė su čiuožykla ir lipimo konstrukcijomis Vaikų žaidimų kompleksas PANDA TE907M – karstyklė su čiuožykla ir lipimo konstrukcijomisElastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY efektyvioms aerobikos, fitneso treniruotėms ir reabilitacijai Elastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY efektyvioms aerobikos, fitneso treniruotėms ir reabilitacijaiŽaidimų kompleksas vaikams PELĖDA TE701.1 – spalvota karstyklė vaikams su čiuožykla ir bokšteliu Žaidimų kompleksas vaikams PELĖDA TE701.1 – spalvota karstyklė vaikams su čiuožykla ir bokšteliuAerobinis kilimėlis TIGUAR Workout Mat - minkštas ir patogus fitneso kilimėlis Aerobinis kilimėlis TIGUAR Workout Mat - minkštas ir patogus fitneso kilimėlisElastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® (13 mm) Elastinė pasipriešinimo juosta SPORTBAY® (13 mm)Žaidimų kompleksas MAŽYLIS TE810 Žaidimų kompleksas MAŽYLIS TE810Smėlio dėžė LAIVAS TE318 Smėlio dėžė LAIVAS TE318Smėlio dėžė su čiuožykla Smėlio dėžė su čiuožyklaMinkšta platforma SPORTBAY® Plyo box (27 kg) Minkšta platforma SPORTBAY® Plyo box (27 kg)Sulankstomas stovas RAW FITNESS Sulankstomas stovas RAW FITNESSMobilios multifunkcinės lygiagretės SPORTBAY® (2 vnt.) Mobilios multifunkcinės lygiagretės SPORTBAY® (2 vnt.)Elastinė juosta-kilpa SPORTBAY® Pro Elastinė juosta-kilpa SPORTBAY® ProMedinė platforma SPORTBAY 3 in1 Medinė platforma SPORTBAY 3 in1Medinės lygiagretės STRONGMAN Medinės lygiagretės STRONGMANJuoda platforma SPORTBAY 3 in 1 Juoda platforma SPORTBAY 3 in 1Taimeris INTERVAL CROSSFIT 6DIGIT Taimeris INTERVAL CROSSFIT 6DIGITJėgos virvė SPORTBAY® (9m) Jėgos virvė SPORTBAY® (9m)Jėgos virvė su nailonine apsauga SPORTBAY® Jėgos virvė su nailonine apsauga SPORTBAY®Jėgos virvė SPORTBAY® (15 m) Jėgos virvė SPORTBAY® (15 m)Guminės greičio kopėtėlės SPORTBAY® ROLLOUT Guminės greičio kopėtėlės SPORTBAY® ROLLOUTGreičio kopėtėlės SPORTBAY® (4–8 m) Greičio kopėtėlės SPORTBAY® (4–8 m)Pusiausvyros platforma BOSU® PRO Pusiausvyros platforma BOSU® PROPusiausvyros platforma SPORTBAY® PRO Pusiausvyros platforma SPORTBAY® PROSportinis batutas TIGUAR Sportinis batutas TIGUARMasažinė balansinė pagalvėlė SPORTBAY Masažinė balansinė pagalvėlė SPORTBAYPusiausvyros (balansinė-masažinė) pagalvėlė TIGUAR AIR DISC Pusiausvyros (balansinė-masažinė) pagalvėlė TIGUAR AIR DISCBalansinė platforma SPORTBAY® DOME DELUXE Balansinė platforma SPORTBAY® DOME DELUXEBalansinė platforma SPORTBAY® Balansinė platforma SPORTBAY®Matė arbatos rinkinys ROSAMONTE SUPER TRIO Matė arbatos rinkinys ROSAMONTE SUPER TRIOMatė arbatų rinkinys ROSAMONTE 3 Matė arbatų rinkinys ROSAMONTE 3Matė arbata ir arbatos suspaudėjas – ROSAMONTE SIMPLE rinkinys Matė arbata ir arbatos suspaudėjas – ROSAMONTE SIMPLE rinkinysMatė arbata ir matermosas – KŪNO LINIJOMS Matė arbata ir matermosas – KŪNO LINIJOMSMatė arbata, termosas, bombila, kalabasa – rinkinys PARAGVAJIETIŠKA TRADICIJA Matė arbata, termosas, bombila, kalabasa – rinkinys PARAGVAJIETIŠKA TRADICIJAMatė arbatų rinkinys ROSAMONTE ALL DAY Matė arbatų rinkinys ROSAMONTE ALL DAYMatė CAMPESINO – trijų arbatų rinkinys Matė CAMPESINO – trijų arbatų rinkinysNatūralus sirupas HEALTHY CHOICE Natūralus sirupas HEALTHY CHOICEMigdolų riešutų sviestas HEALTHY CHOICE Migdolų riešutų sviestas HEALTHY CHOICEŽemės riešutų sviestas HEALTHY CHOICE Žemės riešutų sviestas HEALTHY CHOICEProteinas su šokoladu – 100% grynas išrūgų baltymas HEALTHY CHOICE, 1kg Proteinas su šokoladu – 100% grynas išrūgų baltymas HEALTHY CHOICE, 1kgProteinas – 100% grynas išrūgų baltymas HEALTHY CHOICE, 2 kg Proteinas – 100% grynas išrūgų baltymas HEALTHY CHOICE, 2 kgMatė arbatos Kalėdinis rinkinys 3 Matė arbatos Kalėdinis rinkinys 3Matė arbatos Kalėdinis rinkinys 6 Matė arbatos Kalėdinis rinkinys 6Yerba matė rinkinys ROSAMONTE RED Yerba matė rinkinys ROSAMONTE REDYerba matė rinkinys ROSAMONTE YELOW Yerba matė rinkinys ROSAMONTE YELOWMatė gėrimo rinkinys su išskirtiniu rankų darbo kalabasos laikikliu Matė gėrimo rinkinys su išskirtiniu rankų darbo kalabasos laikikliuYerba matė komplektas GREEN CLASICA Yerba matė komplektas GREEN CLASICAMatė arbatos Kalėdinis rinkinys 9 Matė arbatos Kalėdinis rinkinys 9Matė, kalabasa, bombila – Cruz de Malta rinkinys Matė, kalabasa, bombila – Cruz de Malta rinkinysYerba matė komplektas BORDO CLASICA Yerba matė komplektas BORDO CLASICAYerba matė komplektas BLACK CLASICA Yerba matė komplektas BLACK CLASICAYerba matė gėrimo rinkinys KLASIKA Yerba matė gėrimo rinkinys KLASIKASojos izoliatas – proteinų papildas, tinkamas veganams ir vegetarams Sojos izoliatas – proteinų papildas, tinkamas veganams ir vegetaramsProteinas iš kiaušinio baltymo MySupps EGG Proteinas iš kiaušinio baltymo MySupps EGGNatūralus proteinas veganams – efektyvioms treniruotėms Natūralus proteinas veganams – efektyvioms treniruotėmsNatūralus proteinas Natural Whey 100% – geriausias pasirinkimas pildant racioną aminorūgštimis Natūralus proteinas Natural Whey 100% – geriausias pasirinkimas pildant racioną aminorūgštimisProteinas sportui su natūraliais skoniais iš HEALTHY CHOICE – 100 proc. natūralus ir grynas Proteinas sportui su natūraliais skoniais iš HEALTHY CHOICE – 100 proc. natūralus ir grynasBaltymai veganams – VEGAN žirnių baltymų izoliatas, rudųjų ryžių baltymų koncentratas bei kanapių baltymai Baltymai veganams – VEGAN žirnių baltymų izoliatas, rudųjų ryžių baltymų koncentratas bei kanapių baltymaiRiešutų sviestas HEALTHY CHOICE – geriausios kokybės augaliniai baltymai, nesotieji riebalai ir skaidulos Riešutų sviestas HEALTHY CHOICE – geriausios kokybės augaliniai baltymai, nesotieji riebalai ir skaidulosRyžių baltymai Brown Rice Protein – hipoalerginis, be GMO baltymų šaltinis vegetarams Ryžių baltymai Brown Rice Protein – hipoalerginis, be GMO baltymų šaltinis vegetaramsProteinas Myprotein Impact Whey su saldikliu Stevia – aukščiausios klasės išrūgų baltymas Proteinas Myprotein Impact Whey su saldikliu Stevia – aukščiausios klasės išrūgų baltymasNatūralus Pure Whey Proteinas 80 – grynas išrūgų baltymų koncentratas, be jokių dažiklių, skonių ir aromatų Natūralus Pure Whey Proteinas 80 – grynas išrūgų baltymų koncentratas, be jokių dažiklių, skonių ir aromatųMaisto papildai lieknėjimui – Vokiškas aukštos kokybės skystas L-karnitinas Maisto papildai lieknėjimui – Vokiškas aukštos kokybės skystas L-karnitinasDekoratyvinis fontanas tvenkiniui su cirkuliaciniu siurbliu SHOTT Dekoratyvinis fontanas tvenkiniui su cirkuliaciniu siurbliu SHOTTSmėlio filtras su siurbliu (filtravimo blokas) SHOTT – ideali filtravimo įranga pastatomiems baseinams Smėlio filtras su siurbliu (filtravimo blokas) SHOTT – ideali filtravimo įranga pastatomiems baseinamsPlastikiniai terasos lentų profiliai SIHGA TerrassenFix II Plastikiniai terasos lentų profiliai SIHGA TerrassenFix IIBaseino dezinfekcija be chloro. Aktyvus deguonis OvyTri – daugiafunkcinė vandens priežiūra Baseino dezinfekcija be chloro. Aktyvus deguonis OvyTri – daugiafunkcinė vandens priežiūraSMĖLINIŲ FILTRŲ UŽPILDAS CEOLITAS – natūralus filtro užpildas Zeolite Eco SMĖLINIŲ FILTRŲ UŽPILDAS CEOLITAS – natūralus filtro užpildas Zeolite EcoReguliuojamo aukščio terasos atramos SIHGA JustFix JM Reguliuojamo aukščio terasos atramos SIHGA JustFix JMAtramos terasai – reguliuojamo aukščio SIHGA JustFix JK Atramos terasai – reguliuojamo aukščio SIHGA JustFix JK
ĮMONĖS STRAIPSNIAI IR NAUJIENOS:
Baseinų, kubilų ir masažinių vonių vandens dezinfekcija be chloro – viskas paprasta su Pristine Blue Baseinų, kubilų ir masažinių vonių vandens dezinfekcija be chloro – viskas paprasta su Pristine BlueBaseinų chemija ir vandens priežiūros priemonės baseinuchemija.com – įsigykite greitai, saugiai ir patogiai Baseinų chemija ir vandens priežiūros priemonės baseinuchemija.com – įsigykite greitai, saugiai ir patogiaiPristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloro Pristine Blue® sistema kubilų, masažinių vonių, baseinų ir Spa baseinu vandens priežiūrai be chloroReguliari vandens priežiūra – trumpa atmintinė baseinų, tvenkinių ir kubilų savininkams Reguliari vandens priežiūra – trumpa atmintinė baseinų, tvenkinių ir kubilų savininkamsKubilo vandens priežiūra be chloro: tik 2-u produktai – algicidas baktericidas Pristine Blue® ir aktyvus deguonis Oxyclean Kubilo vandens priežiūra be chloro: tik 2-u produktai – algicidas baktericidas Pristine Blue® ir aktyvus deguonis OxycleanKubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue® ir aktyvus deguonis Oxyclean Kubilų, masažinių vonių priežiūros be chloro mini rinkinys – algicidas baktericidas PristineBlue® ir aktyvus deguonis OxycleanAlgicidas – patikima priemonė dumblių naikinimui vandenyje Algicidas – patikima priemonė dumblių naikinimui vandenyjeBaseino vandens skaidrinimas – paprasta vandens priežiūra naudojant flokuliantą Baseino vandens skaidrinimas – paprasta vandens priežiūra naudojant flokuliantąBaseino vandens dezinfekcija ir oksidacija – saugus ir švarus vanduo Baseino vandens dezinfekcija ir oksidacija – saugus ir švarus vanduoBaseino vandens balansas – teisingos vandens priežiūros pradžia Baseino vandens balansas – teisingos vandens priežiūros pradžiaAmoniako dujų mažinimas ir dujas gaminančių bakterijų kontrolė Algicido Baktericido EarthTec® pagalba Amoniako dujų mažinimas ir dujas gaminančių bakterijų kontrolė Algicido Baktericido EarthTec® pagalbaEkologiškas natūralus mineralas – ceolitas vandens priežiūroje ir valyme Ekologiškas natūralus mineralas – ceolitas vandens priežiūroje ir valymeNatūralus ceolitas – klinoptilolitas: grupės ir tipai Natūralus ceolitas – klinoptilolitas: grupės ir tipaiCeolitas – universalus natūralus mineralas Ceolitas – universalus natūralus mineralasBaseino vandens filtravimas natūralaus mineralo ceolito – klinoptilolito pagalba Baseino vandens filtravimas natūralaus mineralo ceolito – klinoptilolito pagalbaDumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis – Algicidas baktericidas EarthTec® Dumblių naikinimas tvenkiniuose su žuvimis – Algicidas baktericidas EarthTec®L-Karnitinas DION 3000 – lieknėjimui ir energijai L-Karnitinas DION 3000 – lieknėjimui ir energijaiProteinas American Supplement 100% Whey Protein Proteinas American Supplement 100% Whey ProteinProteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – specialus pasiūlymas Proteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – specialus pasiūlymasInternetinė parduotuvė NuogaKaina.lt – aukštos kokybės prekės už gerą kainą Internetinė parduotuvė NuogaKaina.lt – aukštos kokybės prekės už gerą kainąDietinis proteinas Applied Nutrition Diet Whey Protein – ideali formulė lieknėjimui Dietinis proteinas Applied Nutrition Diet Whey Protein – ideali formulė lieknėjimuiAmino rūgštys sportuojantiems BCAA AMINO HYDRATE – visoms sporto šakoms Amino rūgštys sportuojantiems BCAA AMINO HYDRATE – visoms sporto šakomsProteinas CRITICAL Whey – aukščiausios kokybės išrūgų baltymas sportuojantiems Proteinas CRITICAL Whey – aukščiausios kokybės išrūgų baltymas sportuojantiemsNatūralus sirupas HEALTHY CHOICE – ir sveika, ir skanu Natūralus sirupas HEALTHY CHOICE – ir sveika, ir skanuRiešutų sviestas HEALTHY CHOICE – visiškai natūralus kokybiškas produktas Riešutų sviestas HEALTHY CHOICE – visiškai natūralus kokybiškas produktasProteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – besirūpinantiems sveika mityba Proteinas su šokoladu HEALTHY CHOICE – besirūpinantiems sveika mitybaProteinas sportuojantiems – grynas išrūgų baltymas HEALTHY CHOICE Proteinas sportuojantiems – grynas išrūgų baltymas HEALTHY CHOICEYerba mate privalumai sveikatai Yerba mate privalumai sveikataiYerba matė paruošimo būdai Yerba matė paruošimo būdaiDietinis proteinas DIET WHEY – gražių kūno formų išlaikymui Dietinis proteinas DIET WHEY – gražių kūno formų išlaikymuiProteinas sportui – grynas, tirpus išrūgų baltymas HEALTHY CHOICE Proteinas sportui – grynas, tirpus išrūgų baltymas HEALTHY CHOICEGeriamas kolagenas su vitaminu C – Jūsų grožio, jaunystės ir sveikatos išsaugojimui Geriamas kolagenas su vitaminu C – Jūsų grožio, jaunystės ir sveikatos išsaugojimuiTerasinės lentos iš medžio plastiko kompozito – tvirtai ir ilgaamžei terasai Terasinės lentos iš medžio plastiko kompozito – tvirtai ir ilgaamžei terasaiPatikima priemonė dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – algicidas baktericidas EarthTec® Patikima priemonė dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – algicidas baktericidas EarthTec®Interneto svetainių kūrimas, priežiūra, administravimas, SEO optimizavimas ir kitos internetinio marketingo paslaugos Interneto svetainių kūrimas, priežiūra, administravimas, SEO optimizavimas ir kitos internetinio marketingo paslaugosSėdmaišiai Funky Beans – PC Europa poilsio zonoje Sėdmaišiai Funky Beans – PC Europa poilsio zonojeSėdmaišiai: kaip išsirinkti sėdmaišį gražesniam interjerui ir patogesniam poilsiui Sėdmaišiai: kaip išsirinkti sėdmaišį gražesniam interjerui ir patogesniam poilsiuiBūti pastebėtam internete – vis sunkėjantis uždavinys Būti pastebėtam internete – vis sunkėjantis uždavinysInternetinė reklama – tai vienas efektyviausių ir pigiausių būdų verslui pasiekti savo tikslinę auditoriją Internetinė reklama – tai vienas efektyviausių ir pigiausių būdų verslui pasiekti savo tikslinę auditorijąKanapių proteinas – ekologiškas baltymų šaltinis Kanapių proteinas – ekologiškas baltymų šaltinisProteinas HEALTHY CHOICE – Lietuviškas 100 % grynas ir natūralus baltymas Proteinas HEALTHY CHOICE – Lietuviškas 100 % grynas ir natūralus baltymasAlgicidas baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – EarthTec® Algicidas baktericidas dumblių naikinimui tvenkiniuose su žuvimis – EarthTec®Ceolito panaudojimas žemės ūkyje, gyvulių, paukščių ir galvijų priežiūroje – ceolito pašarų priedai ir kraikas Ceolito panaudojimas žemės ūkyje, gyvulių, paukščių ir galvijų priežiūroje – ceolito pašarų priedai ir kraikasSandėliuojamų grūdų apsauga nuo vabzdžių parazitų, bakterijų ir puvėsio – Ceolitas ZeoCorn Sandėliuojamų grūdų apsauga nuo vabzdžių parazitų, bakterijų ir puvėsio – Ceolitas ZeoCornTvenkinių, geriamojo vandens, nuotekų vandens valymas, bakterijų naikinimas ir kokybės gerinimas su EarthTec® Tvenkinių, geriamojo vandens, nuotekų vandens valymas, bakterijų naikinimas ir kokybės gerinimas su EarthTec®Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilų priežiūra Kubilo vandens priežiūros priemonės ir reguliari kaitinimosi kubilų priežiūraNuotekų vandens, geriamojo vandens, baseinų ir tvenkinių, dumblo valymas ceolito pagalba Nuotekų vandens, geriamojo vandens, baseinų ir tvenkinių, dumblo valymas ceolito pagalbaDirvos pagerinimas CEOLITU – vejos įrengimo drenažinė medžiaga, substratas ir dirvos kondencionierius Dirvos pagerinimas CEOLITU – vejos įrengimo drenažinė medžiaga, substratas ir dirvos kondencionieriusBaseinų chemija – kokias baseino priežiūros priemones pasirinkti, kad vanduo būtų švarus ir skaidrus? Baseinų chemija – kokias baseino priežiūros priemones pasirinkti, kad vanduo būtų švarus ir skaidrus?Sodo baldai. Kodėl rinktis sodo baldus iš ekologiško termiškai apdoroto medienos masyvo? Sodo baldai. Kodėl rinktis sodo baldus iš ekologiško termiškai apdoroto medienos masyvo?Fasado apdailos lauko dailylentės iš termo medienos Fasado apdailos lauko dailylentės iš termo medienosTerasa iš termo medienos – natūralus ir ilgaamžis sprendimas Terasa iš termo medienos – natūralus ir ilgaamžis sprendimasTerasa iš medžio plastiko kompozito (WPC) – ilgaamžė, tvirta ir stabili Terasa iš medžio plastiko kompozito (WPC) – ilgaamžė, tvirta ir stabiliVaikų žaidimų aikštelių dangos Anti-shock – saugios, neslidižios ir lengvai klojamos Vaikų žaidimų aikštelių dangos Anti-shock – saugios, neslidižios ir lengvai klojamosAmoniako ir teršalų tvenkiniuose pašalinimas CEOLITO pagalba Amoniako ir teršalų tvenkiniuose pašalinimas CEOLITO pagalbaBaseino filtro užpildas. Kodėl smėlį turėtume keisti į natūralų mineralą ceolitą? Baseino filtro užpildas. Kodėl smėlį turėtume keisti į natūralų mineralą ceolitą?Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimas Tvenkinių priežiūros priemonė prieš dumblius EarthTec® – ekologiškas ir saugus dumblių naikinimasEkologiški baseino vandens skaidrinimo produktai SeaKlear Ekologiški baseino vandens skaidrinimo produktai SeaKlearBaseinų chemija ir baseinų priežiūros priemonės – kaip išsirinkti tinkamiausias Baseinų chemija ir baseinų priežiūros priemonės – kaip išsirinkti tinkamiausiasBaseino vandens problemų sprendimas ir priežasčių šalinimas Baseino vandens problemų sprendimas ir priežasčių šalinimasBaseino atidarymas – pasiruoškime pavasariui Baseino atidarymas – pasiruoškime pavasariuiKaip paruošti baseiną žiemai, kad atėjus pavasariui galėtume džiaugtis švariu vandeniu Kaip paruošti baseiną žiemai, kad atėjus pavasariui galėtume džiaugtis švariu vandeniuKubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA priežiūra be chloro PristineBlue® – švelni, paprasta ir ekologiška Kubilo, masažinės vonios, baseino ir SPA priežiūra be chloro PristineBlue® – švelni, paprasta ir ekologiškaReguliari baseino vandens priežiūra Reguliari baseino vandens priežiūra

Pasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

 • Numatytas
 • Antraštė
 • Data
 • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus