Visos reklamos paslaugos, interneto svetainių kūrimas, SEO optimizavimas: info@visainfo.lt

SĖKLOS, UAB agrofirma - daržovių, gėlių sėklos, gėlininkystė

Adresas: Smėlio g. 8,LT- 10324, VILNIUS, Lietuva


Tel. Nr.: (5) 2709020
Faks.: (5) 2709019SĖKLOS, UAB VEIKLA: Daržovių, gėlių sėklos, gėlininkystė. Daržovių ir gėlių sėklų pakavimas ir tiekimas, gėlininkystė ir apželdinimo patarimai ir konsultacijos. Kokybišką produkciją siūlome už patrauklią kainą: tradicinės ir visiškai naujos daržovių, gėlių sėklos, žolių sėklos jūsų vejai, pašarinės kultūros, sodinukai, dekoratyviniai augalai, kokybiškos trąšos, specialiai augalams skirta žemė, sodo ir daržo inventorius, floristikos reikmenys. 

Patirtis, tradicijos ir naujoviškas požiūris - tai pagrindiniai dalykai, kuriais dirbdami vadovaujamės mes - UAB agrofirma "SĖKLOS" 60- uosius metus skaičiuojanti mūsų bendrovė - tikras senbuvis Lietuvos rinkoje. Mūsų parduotuvių "Žalia stotelė" ir "Žaliasis centras" yra visoje Lietuvoje. Džiaugiamės, kad pirkėjai mūsų prekių ženklo ieško ir prekybos centruose, turgavietėse bei mūsų verslo partnerių parduotuvėse. Patikima, vertinanti partnerystę ir kiekvieną pirkėją - tiek užsiimantį verslu, tiek galutinį vartotoją, besirūpinantį savo sodu, daržu, aplinka, mūsų bendrovė atstovauja daugiau nei 100 vietos ir apie 30 užsienio gamintojams. Laikomės tradicijų ir ypač vertiname profesionalumą. Produktų grupių vadovai, mažmeninės prekybos tinkluose dirbantys pardavėjai - patyrę specialistai, tikri savo darbo žinovai, geri patarėjai. Esame didžiausi daržovių ir gėlių sėklų tiekėjai į rinką ne tik Lietuvoje, bet ir Baltijos šalyse. Daug metų vis atnaujinamoje populiariausioje daržovių ir gėlių sėklų linijoje "Vidutinės" yra daugiau kaip 650 veislių. 2007 metais Lietuvos rinkai pristatėme naują sėklų liniją „Agronomo patarimas". Asortimentą sudaro tik patikimos, populiariausios ir laiko patikrintos veislės. 2008 metais "Agronomo patarimas" liniją papildė mūsų užsakymu pagaminti durpių substratai ir trąšos. Ypač daug dėmesio skiriama sėklų kokybei. Be mūsų įmonės kokybės skyriaus patikros, kiekvienos sėklų siuntos daigumas ir kokybė tvirtinama Valstybinės sėklų ir grūdų tarnybos išduotais sertifikatais. Norėtume tapti jūsų draugais, bendraminčiais ir profesionaliais pagalbininkais, galinčiais svajones paversti tikrove.

SĖKLOS, UAB ATSTOVAUJAMI PREKINIAI ŽENKLAI:

Pop Vriend Seeds BV, SUET Saat- und Erntetechnik GmbH, Krakowska Hodowla I Nasiennictwo Ogrodnicze POLAN, W. Legutko, Moravoseed spol. s r.o., Malopolska HBP, Černý, Goldsmith Seeds, Pan American Seed Company, DLF-Trifolium, Euro Grass BV, Rijk Zwaan BV, Pieterpikzonen BV, Mantel Holland, T.O.P. Onionsets BV, Hem Zaden BV, GSN Semences, Semo a.s., Takii Europe BV.

SĖKLOS, UAB PRODUKTAI:

Daržovių sėklos

Gėlių sėklos

Prieskoninių ir retų augalų sėklos

Sėklos daiginimui

Svogūninės gėlės

Sėklinės bulvės

Svogūnų sodinukai

Dekoratyvinių augalų sodinukai

Vaiskrūmių, vaismedžių, uogakrūmių sodinukai

Daigai

Grybienos kaiščiai

Trąšos

Agrocheminės prekės

Biocidai

Pesticidai Durpių substratai, kompostinė žemė, gruntai

Drenažinis gruntas

Mulčias

Sodo/daržo įrankiai

Daigyklos

Kambarinės gėlės

Interjero dekoro prekės (dekoracijos, indai, vazos, žvakidės)

Proginės prekės

Floristika (džiovinti augalai, dirbtiniai augalai, dekoratyvinis smėlis, akmenėliai, kriauklės, karoliukai)

Vazonai

RAKTINIAI ŽODŽIAI:

apželdinimas, daržovių sėklos, gėlių sėklos, žolių sėklos, prieskoninių augalų sėklos, retų augalų sėklos, svogūninės gėlės , svogūnų sodinukai, daigai, sėklinės bulvės, sėklos daiginimui, dekoratyviniai augalai, vaismedžiai, vaiskrūmiai, uogakrūmiai, sodinukai, grybienos kaiščiai, trąšos, agrocheminės prekės, biocidai, pesticidai, substratai, žemių mišiniai, gruntai, kompostinė žemė, drenažinis gruntas, mulčias, sodo, daržo įrankiai, kambarinės gėlės, floristika, džiovinti augalai, dirbtiniai augalai, smėlis, dekoratyvinis smėlis, akmenėliai, kriauklės, vazonai, interjero dekoras, dekoracijos, indai, vazos, daigyklos, žvakidės, proginės prekės, eksportas, sėklų pakavimas, Žalia stotelė, Žaliasis centras, agronom, agronomo patarimas, sėklos, lucia elite, expert, žalstaPasidalink:

Įmonių straipsniai, naujienos, akcijos ir specialistų patarimai

  • Numatytas
  • Antraštė
  • Data
  • Atsitiktiniai
įkelti daugiau visų įkėlimui laikykite nuspaustą SHIFT klavišą įkelti visus